Mažeikiškis – ant stalo teniso turnyro prizininkų pakylos

Mažeikiškių komanda (iš kairės): Rusnė Vasarytė, Amelija Nicytė, Irmantas Daukontas ir Lukas Frejeris nepasimetė tarp daugybės turnyro dalyvių. Nuotrauka iš komandos archyvo

Varžybos Diuseldorfe parodė, kad Mažeikiuose auga nebloga stalo tenisininkų pamaina – jaunieji mažeikiškiai pateko tarp šešiolikos stipriausiųjų, o Irmantas Daukontas užkopė ant šio turnyro prizininkų pakylos.

Suklupo finale

Tris dienas Diuseldorfe (Vokietija) vyko tradicinės vaikų stalo teniso pirmenybės „Andro kids Open“, kur šiais metais dalyvavo jaunųjų mažeikiškių ir telšiškių stalo tenisininkų komandos.
Pasak mūsų komandos vadovo Raimondo Jackevičiaus, tai vienas didžiausių vaikų stalo teniso turnyrų Europoje, jame dalyvauja daugiau kaip tūkstantis sportininkų iš 25 šalių.
„Jaunieji stalo tenisininkai varžėsi aštuoniose amžiaus grupėse, varžybos vyko prie aštuoniasdešimties stalų. Kiekvienoje grupėje sportininkai buvo suskirstyti į 25 pogrupius po keturis žmones, o kovas tolesnėse varžybose tęsė tik antrąsias vietas pogrupiuose užėmę dalyviai“, – pasakojo treneris.
Geriausiai turnyre sekėsi I. Daukontui, kuris kovojo 14-os metų amžiaus sportininkų grupėje. Anot trenerio, Irmantui ir pogrupis, ir kelias iki finalo buvo sudėtingas, tačiau viską jis įveikė pagirtinai.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto