Mažeikiškis jėgos trikovės veteranas susižėrė visų rungčių medalius

Tiek pritūpimo su štanga, tiek kitose dviejose rungtyse Antanas Micius buvo pirmas. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Jėgos trikovės atstovas Antanas Micius triumfavo šiomis dienomis Rumunijoje vykstančiame IPF pasaulio veteranų jėgos trikovės čempionate.
70-metis mažeikiškis startavo 4-toje veteranų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 74 kg ir visose trijose rungtyse iškovojo pirmąsias vietas: pritūpė su 157,5 kg sveriančia štanga, spaudimo rungtyje iškėlė 107,5 kg, atkėlime įveikė 182,5 kg svorį. Iš viso A. Micius surinko 447,5 kg ir tapo nugalėtoju savo svorio kategorijoje.

„Čempionatas dar tęsiasi, Antano rezultatai man nebuvo staigmena – jis savo amžiaus grupėje Lietuvoje neturi lygių, pasižymi darbštumu. Be to, kai tik vyksta kokios nors jėgos sporto varžybos, visada dalyvauja. Čempionatui ruošėmės, traumų išvengėme ir pasiekėme rezultatų. Tai ne pirmas toks A. Miciaus startas pasaulio pirmenybėse – prieš ketverius metus jis startavo veteranų pasaulio štangos spaudimo čempionate, kur iškovojo ketvirtą vietą“, – apie mažeikiškio laimėjimą iš Rumunijos su „Santarve“ kalbėjosi jį lydintis jėgos klubo „Mažeikių švyturys“ treneris Benjaminas Milis.

One Reply to “Mažeikiškis jėgos trikovės veteranas susižėrė visų rungčių medalius”

  1. Vaidas parašė:

    ŠAUNUOLIS ANTANAI.👍👍👍

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*