Mažeikiškis mokėsi iš geriausių krepšininkų

Po stovyklos – nuotrauka atminčiai: (iš kairės) Jonas Valančiūnas, Dominykas Daubaris ir treneris Vidmantas Bertys. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Keturias dienas uostamiestyje vyko žymaus mūsų šalies krepšininko Jono Valančiūno stovykla, kurioje prakaitą liejo ir mažeikiškis moksleivis Dominykas Daubaris.

});

Susibūrė gabiausi

Jono Valančiūno krepšinio stovyklą remia NBA ir „NIKE“. Į ją buvo pakviesta šešiolika gabiausių U15 kartos žaidėjų. Treniruotes stovykloje vedė vieni geriausių trenerių Lietuvoje: buvęs Kauno „Žalgirio“ žaidėjas Darius Sirtautas, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Kazys Maksvytis, buvęs „Barselonna“ treneris Darius Maskoliūnas, buvęs Vilniaus „Ryto“ treneris Donaldas Kairys.

Rugpjūtį 15-ąjį gimtadienį minėsiantis D. Daubaris „Santarvei“ pasakojo: „Dirbome itin intensyviai – vyko rytinės ir vakarinė treniruotės, viena vakarinė treniruotė buvo teorinė – klausėmės psichologo paskaitos, kurioje buvo patariama, kaip nusiteikti artėjančioms rungtynės, kaip nepalūžti po nesėkmių ir panašiai. Pats Jonas Valančiūnas treniruočių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto