Mažeikiškis nenustoja smurtauti

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Per dvi pirmąsias savaitės dienas du mažeikiškiai sulaikyti ir uždaryti į Šiaulių policijos areštinę dėl smurto prieš sugyventines, vienas buvo ką tik iš areštinės grįžęs į namus.

Pirmadienio popietę policijos ekipažas vyko į Naikius, kur kilo konfliktas tarp neblaivių sugyventinių. Paaiškėjo, kad namuose neblaivus (2,95 promilės) 54-erių metų vyras smurtavo prieš taip pat neblaivią (2,25 promilės) penkiolika metų jaunesnę savo gyvenimo draugę.

Antradienį, apie pusę pirmos nakties, pareigūnai vyko į Draugystės gatvėje esantį butą, kuriame jiems jau ne kartą teko apsilankyti. Čia jiems vėl teko maldyti konfliktą tarp sugyventinų. Jo metu neblaivus (1,65 promilės) 31-erių metų vyras sumušė neblaivią (1,63 promilės) dvejais metais jaunesnę moterį. Nukentėjusioji po medikų apžiūros ligoninėje išleista gydytis ambulatoriškai, o įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Šis mažeikiškis laisvėje pabuvo neilgai: kovo 25-ąją įtarta, kad vyras šeiminio konflikto metu peiliu sužalojo savo sugyventinę, kuri, nesulaukusi medikų apžiūros, paspruko iš gydymo įstaigos. Šiuo metu jis neseniai buvo grįžęs iš areštinės į namus. Dabar vyrui vėl teks ten pabuvoti, jam pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto