Pateikė suklastotus dokumentus

Valstybės sienos apsaugos tarnyba nuo metų pradžios jau sulaikė 222 dėl padarytų nusikaltimų ieškomus mūsų šalyje asmenis. Nuotrauka iš pasienis.lt

Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai, patikrinę į Klaipėdą iš Švedijos atvykusį keltą, jame sulaikė du lietuvius, vienas iš jų – mažeikiškis.

Pradėtas tyrimas

Pakrančių apsaugos rinktinės pareigūnai informavo, kad tikrinti buvo pasirinktas 1995 metų laidos automobilis „VW Transporter“, kuris į Lietuvą atvyko iš Karlshamno uosto. Šios transporto priemonės vairuotojas 36-erių metų mažeikiškis pareigūnams pateikė lietuvišką vairuotojo pažymėjimą, kuris iš karto sukėlė įtarimų. Netrukus buvo nustatyta, kad mūsų rajono gyventojo pateiktas vairuotojo pažymėjimas yra visiška klastotė.
VSAT Pakrančių apsaugos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl suklastoto dokumento, po apklausos mažeikiškis paleistas.

Įkliuvo ieškomas vyras

Tame pat kelte buvo sulaikytas ir 26-erių metų Jurbarko rajono gyventojas, kuris į užsienį vyko su mikroautobusu „Ford Transit“ norvegiškais registracijos numeriais. Paaiškėjo, kad įtariant nusikaltimo padarymu, vyriškio ieško Klaipėdos policijos pareigūnai. Jurbarkiškis perduotas paieškos iniciatoriams.
Valstybės sienos apsaugos tarnyba nuo metų pradžios jau sulaikė 222 dėl padarytų nusikaltimų ieškomus mūsų šalyje asmenis. 82 iš jų buvo sulaikyti oro uostuose, 79 – prie sienos su Baltarusija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto