Mažeikiškis – šalia pasaulio čempionato prizininkų pakylos

Pasak Vidmanto Butnoriaus, viltis pelnyti medalį nubraukė jaudulys ir padaryta klaida.
Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Moldavijoje vyko 26-asis SKDUN Pasaulio karatė čempionatas ir 11-osios SKDUN pasaulio Kohai taurės varžybos, kuriose varžėsi karatekos iš 30-ies šalių, tarp jų – ir trijų Lietuvos klubų atstovai. Vienas iš trylikos į Moldaviją vykusių mūsų šalies sportininkų buvo Mažeikių karatė klubo „Vytis“ prezidentas Vidmantas Butnorius.
Mažeikiškis varžėsi kata rungties varžybose. Nusileidęs varžovams iš Vengrijos, Rusijos, Anglijos bei Čekijos, jis iškovojo penktą vietą.
„Viską nulėmė vienintelė klaidelė, kurią padariau savo programoje, o pasaulio pirmenybėse tai brangiai kainuoja – teisėjai čia aukščiausios klasės, niekas jiems nepraslysta pro akis. Buvau tinkamai pasirengęs, pasiruošęs kovoti dėl aukščiausių vietų, tačiau jaudulys padarė savo – juk pasaulio čempionate dalyvavau tik antrą kartą“, – apie pasirodymą kalbėjo mažeikiškis, Europos čempionate šiais metais iškovojęs bronzą.
Lietuvos komanda, pelniusi šešis aukso ir tris bronzos medalius, galutinėje įskaitoje taip pat liko penkta.
Pasak V. Butnoriaus, kitais metais bus galima pasitaisyti ir pagerinti savo pasiekimus – balandį Juodkalnijoje vyks Europos karatė čempionatas, spalį – pasaulio pirmenybės Čekijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto