Mažeikiškis turgavietėje neteko telefono

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Jau antras mažeikiškis šį mėnesį centriniame miesto turguje galimai nukentėjo nuo kišenvagių. Šį kartą savo turto gyventojas neteko per trečiadieninį turgų, kuriame paprastai nebūna didelių grūsčių.

Trečiadienio popietę į policijos pareigūnus kreipėsi 26-erių metų mažeikiškis, kuris teigė, kad iš kišenės jam buvo ištrauktas ir pagrobtas mobiliojo ryšio telefonas „Sony XperiaX Compact“, kurio vertė – 320 eurų. Jaunuolis įsitikinęs, kad telefonas dingo M. Daukšos gatvėje esančioje miesto centrinėje turgavietėje, kur trečiadieniais vyksta prekyba.
Tai jau antras atvejis šį mėnesį, kai pareigūnams pranešama apie vagystę šioje turgavietėje – gegužės antrąjį šeštadienį čia piniginės neteko garbaus amžiaus mažeikiškis.
Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas teigia, kad tokiose žmonių susibūrimo vietose reikia būti ypač atidiems.
„Turime du patarimus: pirmiausiai, turgavietėje ar kitose vietose, kur atsiskaitoma grynaisiais, būtina gerai patikrinti grąžą, kad negautum padirbtų eurų. Antra, visur, kur yra didelis žmonių susibūrimas, vietos atsiranda ir kišenvagiams. Todėl raginame tokiose vietose būti atidiems, pinigines laikyti prie krūtinės, mobiliuosius telefonus nešiotis ne užpakalinėje kelnių kišenėje, o rankinėje, kurią reikėtų laikyti priešais save“, – patarė A. Bubliauskas.

One Reply to “Mažeikiškis turgavietėje neteko telefono”

  1. Lina parašė:

    NESINESIOKITE TURGUJE NIEKO KISENESE,MAN VIENA KARTA TURGUJE PER KAZIUKO MUGE STOVINT PRIE MOLINUKU,KAZKAS STIPRIAI PRADEJO SPAUSTIS,NULEIDZIU AKIS O I KISENE LENDA RANKA SU ZIEDAIS,NET NEPATYKEJAU TAI BUVO GARBAUS AMZIAUS MOTERIS,RYSKIU ZALIU PALTU,RAUDONA KEPURE,PAMATE,KAD SUPRATAU,DINGO ISKART…ILGAI NEGALEJAU PATYKET,KAD TOKIOS VAGIA…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto