Mažeikiškių dainininkių atostogas vainikavo festivalis Druskininkuose

Festivalyje dalyvavo trys mūsų rajono atstovės (iš kairės) : Frėja Gineitytė, Viktorija Grosheva ir aštuonerių metų Eva Stonkutė, kuri buvo pati jauniausia „Sonata of the stars“ dalyvė.Nuotr. iš organizatorių ir asmeninių archyvų

Baigiantis moksleivių ir studentų vasaros atostogoms, Druskininkuose vyko tarptautinis festivalis „Sonata of the stars“ (lietuviškai – „Žvaigždžių sonata“).

});

Mažeikių kultūros centro dainavimo studijos vadovas Antanas Dargis po festivalio džiaugėsi savo mokinių pasirodymais ir pasiekimais.

Dalyvavo trys mūsų krašto atstovės

Dvidešimt metų visame pasaulyje Lietuvą garsinęs bei Kaune sostinėje anksčiau rengtas vokalistų konkursas „KAUNAS TALENT“ pastaruosius trejus metus vyko viename gražiausių Lietuvos kurortų – Druskininkuose – ir vadinosi kitaip – „Sonata of the stars“.

Šiemet į konkursą atvyko svečiai iš Latvijos, Estijos, Italijos, Armėnijos, Ukrainos, Gruzijos, Lenkijos, Moldovos. Dalyviai dėl patekimo į didįjį finalą varžėsi dviejuose turuose. Jaunuosius atlikėjus vertino komisija....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto