Mažeikiškių išrinkti parlamentarai: riaušių galėjo ir nebūti

Valius Ąžuolas ir Laima Nagienė. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Po antradienio vakarą prie Seimo įvykusių riaušių valdžios institucijos imasi tirti priežastis, dėl kurių protesto mitingas virto neramumais, o politikai – apie tas priežastis diskutuoti.
Mažeikiškių išrinkti parlamentarai kalbėjo: jų frakcija nepritaria Vyriausybės nutarimui dėl ribojimų, susijusių su COVID-19 infekcija, o jei valdžia būtų bendravusi su mitinguotojais, gal viskas būtų susiklostę kitaip.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

27 Atsakymai į “Mažeikiškių išrinkti parlamentarai: riaušių galėjo ir nebūti”

 1. Ainis parašė:

  Gėda turi būti nagienėms ir ažuolams, nes rinkti nuo Mažeikių parlamentarai lygūs 00. Abu tuštybės ir Karbauskio klapčiukai.

 2. Piatras parašė:

  Stebiuosi komentatoriu bukumu. Absoliucias nesamones rasineja. Seimas priimineja istatymus, o ne saligatvius Mazeikiuose tvarko. Na Valius , aisku, apsisiko visiskai, kai niekam nepraneses isskrido i Mozambika degintis. Nuo tada man irgi tos jo akeles pasidare tokios tuscios…

 3. B. parašė:

  Prieš atiduodant savo balsą, reikia ilgai galvoti. Už ką? Ar verta iš viso? Ar bent vienas deleguotas iš Mažeikių į Vilnių Mažeikiams ką nors padarė gero? Nė vienas. Vienas buvo tik tam, kad padėtų parašą po NPG pardavimo, kitas visą kadenciją „renovavo darželius ir mokyklas“, trečias dvi kadencijas tik kilnojo rankas atstovaujant „tapšnotojo“ partijai , dar vienas, nusenęs komunistas, spėjo kažkur prie Vilniaus įsigyti žemės… Nebalsavau aš iš jų nė už vieną. Mano sąžinė švari. Nepasitikiu ir dabartiniais. Nė vienu jų žodžiu netikiu. Praėjo jau metai, o Mažeikiai nyksta toliau…

 4. Koks skirtumas parašė:

  Va užtai Bartkevičius besedėdamas seime kiek investicijų pritraukė! Stovi Mažeikiuose jo žadėtas klasteris, visi laimingi……

 5. koksskirumas? parašė:

  Kad dasibrauti iki lovio,galima daug ko pažadėti. Yra naivuolių kas tuo tiki.Gėda Mažeikiams.Patys naivūs žiopliai,kad tokiais patikime.Jei ne Šeimų Maršas,parsidavėliai,lytiniai iškrypėliai ir t.t…….. būtų lygesni už lygius,o visus suvakcinuotų kaii kokią avinų bandą. Bent jau kitame mitinge bus 1 žmogum daugiau..

  1. Anonimas parašė:

   Pats tu iškrypėlis, durnmaršini nevakcinuotas. Ir iš kur tokie brūdai atsiranda?

   1. idiocracy>Onanistui parašė:

    “Pats tu iškrypėlis, durnmaršini nevakcinuotas. Ir iš kur tokie brūdai atsiranda?“….. pabandyk pasižiūret į veidrodį. jei nepatiks,ką pamatysi, kvieskis 112.

   2. koksskirumas? parašė:

    su onanistais nėra prasmės net kalbėti.

    1. Skirtumui parašė:

     Tai, kad tarp maršistų dauguma tokių. Tikriausiai ir tu :)

 6. kai pagalvoji parašė:

  nebalsavau aš už valstiečių kandidatus,nes jaučiau,kad jie bus seimo uodegoje ir štai jau metai turime iš dviejų Mažeikių miesto ir rajono kandidatų absoliutų nulį arba barankos skylę.Jokios nei moralinės nei materialinės gerovės iš jų parokavimų nėra ir liks tik svajonėse,Kaip toj dainoi:tu vėjo paklausk tau vėjas atsakys……

 7. B. parašė:

  Šie du jau metai Seime atstovauja Mažeikius, o, atrodo, lyg jų nebūtų iš viso. Niekur. Nei Mažeikiuose, nei Vilniuje. Todėl tampa aišku, kad eilinį kartą jie Seime reikalingi tik tam, kad reikiamu momentu ir partijos reikalavimu jie pakeltų ir nuleistų rankas. Ir viskas. Trumpiau tariant – balastas.

 8. As parašė:

  Manau, daugelis už juos balsavusių dabar jaučia gėdą.

 9. Skaitytoja parašė:

  Nuvylė Valius Ąžuolas galutinai. Raginau savo senus tėvus už jį balsuoti.Gyriau. Dabar pačiai gėda. Būna ir taip.

 10. Šaunu parašė:

  Sveikatos ir laimės o visa kita nusipirksim

 11. Sn. parašė:

  Kokie visi protingi ir išmintingi.Soc.tinklų stebėtojai. Ir kokie jūsų skambūs žodžiai“susodinti visus“apkalta“nieko nepadarė Mažeikiams „Jo lozungai ir pasipiktinimo šūkiai .O ką padarėte JŪS?paloti ir šuo gali😃

 12. vietinis parašė:

  Nagienė jau ‘atsėdėjo’ seime beveik metus ir pasigirti savo nuveiktais darbeliais Mažeikių rajono labui negali.O KIEK BUVO PAŽERTA PAŽADŲ prieš rinkimus ir eilinį kartą liekame prie suskilusios geldos.Kaip žema žadėti ir lengva ranka viską pamiršti.Man būtų gėda ,kad nieko gero nenuveikiau.Belieka tik nutaisius rūpintojėlio mimika stumti dieneles seime.Gaila.Na bet lieka dar trys meteliai gal ką nors išspaus.Lauksim ir nuolat domėsimės seimo narės veikla.

 13. Ne į temą parašė:

  O man nepatinka, kad Santarvė vis dar tokia senoviška – pirkite popierinį laikraštį ir perskaitysite straipsnį. Nepirksim ir neskaitysim, užteks tos jūsų skurdžios informacijos, kiek parašėte čia. Be jau tikrai seniai būtų laikas atsinaujinti ir tapti tikru rajono ir miesto naujienų prtalu, kaip ir kiti šalies laikraščiai.

 14. ardo parašė:

  iš Mažeikių tsip pat važiavo riaušininkų tai gslėjot išeiti pabendrauti ,kodėl neišėjot? Faktas,kad bijojot įtūžusios minios.

 15. B. parašė:

  Man irgi labai nepatinka tie visi galimybių pasai. Laisvoje valstybėje negali būti skirstomų į vakcinuotus ir nevakcinuotus. Prievartos būti negali. Kas nori skiepytis – tegu gauna skiepus, kas nenori, tegul serga. Tokie negali būti gydomi už valstybės pinigus. Ir to užtenka. Tačiau tai nereiškia, kad aš turiu eiti prie Seimo bandyti versti demokratiškai išrinktą valdžią, kelti riaušes, svaidytis akmenimis. Tai jau nusikaltimas. Leidimas mitinguoti buvo duotas iki 17.00. Žmonės mitingavo teisingai, tačiau kas dėjosi po 17.00 – tai jau nusikaltimas. Už nusikaltimus yra numatoma bausmė. Aš už tai, kad visi sulaikytieji būtų nubausti tūkstantinėmis baudomis ir realia laisvės atėmimo bausme.

 16. Zita parašė:

  Žiūriu aš į tas ąžuolo tuščias akeles ir nieko nematau. Lyg už tų akelių būtų tuščia ertmė vietoj smegeno. Kaip sakoma žmogų gali išvaryti iš kaimo, bet kaimo iš žmogaus ne.

 17. Nedarykit gėdos parašė:

  „Jei valdžia būtų bendravusi su mitinguotojais, gal viskas būtų susiklostę kitaip“. Šitie žalieji veikėjai bent matė tuos protestuotojus ir jų elgesį? Joks sveiko proto žmogus neis kalbėtis su neprognozuojamų zombių minia ir rizikuoti savo gyvybe. Gal mūsų krašto gėda ponas Ąžuolas norėtų eiti su jais pasikalbėti? Gal Nagienė turi pakankamai drąsos? Abejoju. Šitie riaušininkų palaikymai iš LVŽS pusės yra didžiausia demagogija. Žalieji radikalėja dienom.

  1. parašė:

   Aš tik juos ir matau ,kad dirba dėl Mažeikių .

   1. Anonimas parašė:

    Nejuiokink! Šitie du dirba tik sau ir Karbauskiui. O Mažeikiams gėda turėti tokius parlamentarus.

 18. Apkaltą gluosniui parašė:

  Toks seimo narys Mažeikių raj. gėda. Pats laikas apkaltai.

 19. Gggg parašė:

  Parduodu jedistvina vatinką, be kirmėlių

  1. vip parašė:

   Domina.Greitai turėsiu lanzberginį dvigubą kailį.vienoje pusėje raudona ir kgb-kitoje trispalvė ir „patrijotas“.o kišenėje rastą vizitinę -Valstybės lėšų vagis,veltui atiduočiau…..žiemą vatinka tiktų.

 20. GGG parašė:

  O tai jie ne valdžia, mitingo metu Kepenis minėjo kad vienas iš jų palaiko susiklosčiusią situaciją ir pritaria mitingo dalyvių reikalavimams. Tokios riaušės visų mūsų gėda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto