Mažeikiškių krepšininkų laukia lyderių egzaminas

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžiantiems Mažeikių „Ereliams“ nepavyksta atsikratyti nesėkmių ruožo – šeštadienį jie pralaimėjo jau šeštas rungtynes.

Išvykoje mažeikiškiai susitiko su Šilutės „Šilute“.
Lygesnė kova šiose rungtynėse vyko tik iki pirmo kėlinio pabaigos, po to šilutiškiai spurtavo ir jį laimėjo 14 taškų skirtumu. Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai persvarą padidino beveik dvigubai – 53:37 ir panašų skirtumą išlaikė iki rungtynių pabaigos. Susitikimas baigėsi rezultatu 68:94 šilutiškių naudai. Mūsų ekipai 14 taškų pelnė Karolis Sapiega, 11 – Andrius Gaidys.
Šią savaitę pergalės džiaugsmo dar nepatyrusių „Erelių“ laukia NKL turnyrinės lentelės antroje vietoje esančios Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ egzaminas: ketvirtadienį komandos susitiks Mažeikiuose, šeštadienį – Marijampolėje.

3 Atsakymai į “Mažeikiškių krepšininkų laukia lyderių egzaminas”