Mažeikiškių organizuojama prieškalėdinė mugė tapo tarptautine

Autorės nuotr.

Artėjant šventėms Mažeikių politechnikos mokykla drauge su socialiniais partneriais surengė amatų mugę.
Šiemet mokinių verslumą skatinanti mugė „Kurkime Kalėdų stebuklą kartu“, sulaukusi dalyvių ne tik iš Lietuvos ugdymo įstaigų, bet ir iš Latvijos, tapo tarptautine.

Daugiau dalyvių

Prekybos centre „Eifelis“ ketvirtus metus iš eilės rengiamos mugės tikslas – skatinti mokinių verslumą, suteikti jiems galimybę savo gaminiais prekiauti ne savo mokyklose, o viešoje erdvėje.
Pernai amatų mugėje dalyvavo ir savo gaminiais prekiavo 16, o šiemet – 27 komandos iš Mažeikių, Telšių, Šiaulių rajonų mokyklų.
Trys dalyvių komandos į Mažeikius atvažiavo iš Saldus technikumo – su šia ugdymo įstaiga Mažeikių politechnikos mokykla yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį.
Mažeikių politechnikos mokyklos statybos profesinio mokymo skyriaus vedėja Erika Pusvaškė amatų mugę „Kurkime Kalėdų stebuklą“ vadina ir vienu didžiausių mokyklos bendruomenės organizuojamų renginių.

Siūlė ir prekių, ir paslaugų

Šiemet mugė pasižymėjo ir dalyvių gausa, ir jų produkcijos įvairove.
„Buvo visko: maisto produktų – skanumynų, kalėdinių kepinių, arbatų, sūrių – kalėdinių dovanėlių, suvenyrų, papuošalų, kalviškų gaminių, namų apyvokos daiktų, pagamintų įvairiausiomis technikomis ir iš įvairių medžiagų. Nauja buvo tai, kad šiemet mugėje dalyvavo dvi komandos, kurios pristatė savo teikiamas paslaugas – buvo siūlomos plaukų sušukavimo, makiažo, vaikų gimtadienių organizavimo paslaugos“, – sakė „Santarvės“ pašnekovė.

Autorės nuotr.

Tradiciškai šioje mugėje dalyvius bei jų parduodamus gaminius vertina komisija. Jos nariai apžiūri kiekvienos komandos prekystalį, pabendrauja su mokiniais, vertina gaminių ir komandų narių originalumą, kūrybiškumą, estetiškumą, inovatyvumą, konkurencingumą, išskirtinumą, verslumą. Mugės kulminacija tampa nugalėtojų apdovanojimo ceremonija.

Nugalėtojus išrinko vienbalsiai

Pasak E. Pusvaškės, šiemet komisija vienbalsiai nutarė: nugalėtoja paskelbti „Ventos“ progimnazijos mokinių komandą „VENTIliatoriai 2“.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto