Mažeikiškių pergalę lėmė varžovo neatidumas

Mažeikių SM auklėtiniai su treneriu Vidmantu Berčiu (kairėje) iškovojo trečios vietos taurę ir galimybę žaisti tarp stipriausių šalies komandų. Nuotr. iš Mažeikių SM archyvo

Iš Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono finalo ketverto Mažeikių sporto mokyklos penkiolikmečiai krepšininkai grįžo su bronzos apdovanojimais.

});

Teko pripažinti lyderių pranašumą 

Diviziono finalo ketvertas dvi dienas vyko Šilalėje, kur, be mažeikiškių, treniruojamų Vidmanto Berčio, bei aikštės šeimininkų, varžėsi Vilniaus KM II ir Kauno KM „Perkūnas“ atstovai. Reguliariajame čempionate penktą vietą iškovoję mažeikiškiai pirmoje dvikovoje susitiko su tik vieną pralaimėjimą čempionate patyrusiu Kauno KM „Perkūnas“ (ši komanda vėliau ir tapo diviziono nugalėtoja).

Nors po trijų kėlinių komandas skyrė tik šeši taškai, tačiau, pasak V. Berčio, jo auklėtiniai varžovams gerokai nusileido fiziniu pasirengimu ir jėga. Rungtynes mažeikiškiai pralaimėjo rezultatu 54:68.

Pergalė – likus 2 sekundėms

Mažajame finale kovodama dėl trečiosios...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto