Mažeikiškių sportininkų rezultatai: antra pergalė, pirmas pralaimėjimas

Po antradienį žaistų rungtynių Mažeikių reprezentacinių komandų nariai aikšteles paliko būdami skirtingos nuotaikos: Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujantys „Ereliai“ šventė antrą pergalę iš eilės, o Lietuvos salės futbolo A lygoje „VIP“ ekipa patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

Antra pergalė iš eilės

„Ereliai“ antrą kartą susikovė su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ krepšininkais, tik šį kartą mūsų komanda žaidė išvykoje.
Pirmą kėlinį rezultatu 26:17 laimėjo aikštės šeimininkai, po to iniciatyvą perėmė mažeikiškiai – į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis, kai rezultatas buvo 41:39 „Erelių“ naudai.
Ir antroje rungtynių pusėje mūsų ekipa nelėtino tempo – po trečio kėlinio pirmavo 64:54, dešimties taškų persvara išliko ir po ketvirto kėlinio. Antroji „Erelių“ pergalė buvo iškovota rezultatu 84:74.
Nemažai taškų pelnė penki žaidėjai: Augustinas Venckus – 22, Edgaras Preibys – 20, Dominykas Bučas – 14, po 12 taškų įmetė Andrius Gaidys ir Karolis Sapiega.
Nuo ketvirtadienio kas dvi dienas „Erelių“ laukia trejos rungtynės išvykose: Gargžduose, Joniškyje ir Šilalėje.

Pertrauka – ne į naudą

Po 19 dienų pertraukos, susijusios su saviizoliacija, Lietuvos salės futbolo A lygoje vėl žaidė „VIP“ futbolininkai. Ilga pertrauka jiems nebuvo į naudą – Jonavos sporto arenoje po keturių čempionate pelnytų pergalių iš eilės patirta ir pirma nesėkmė – 1:4 nusileista „Gargždų pramogoms“.
Jau pirmame kėlinyje į mūsų ekipos vartus vienas po kito krito trys įvarčiai ir tik paskutinę kėlinio minutę Žilvinas Banys sugebėjo kiek sušvelninti rezultatą. Antro kėlinio viduryje gargždiškiai pelnė dar vieną įvartį, o štai mažeikiškiams pasižymėti nepavyko.
Pasak „VIP“ trenerių, ilga pertrauka pakenkė komandai – futbolininkai sužaidė ne pagal savo galimybes, aikštėje atrodė prastai, kol kas tai vienos iš prasčiausių ekipos rungtynių.
Po šios nesėkmės „VIP“ nukrito į trečią turnyrinės lentelės vietą. Artimiausias rungtynes mažeikiškiai žais sekmadienį Radviliškyje, jie susitiks su Šiaulių FA futbolininkais.