Mažeikių automobilių sporto klubo nariai startui pasiruošę

Mažeikių ASK atstovai Rygoje startuos žiedinėms lenktynėms paruoštu „Peugeot“ markės automobiliu (Nr. 20). Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių automobilių sporto klubo atstovai jau paruošė savo automobilius ir laukia startų. Pirmasis jų numatytas šį savaitgalį Rygoje.

Važiuos tik kaimyninėse šalyse

Šį savaitgalį Rygoje startuoja pirmasis šešių valandų važiavimo Šiaurės Europos zonos „NEZ6H“ varžybų etapas. Jame „A3000“ klasėje startuos ir Mažeikių ASK komanda, kurią sudaro Vitalijus Plastininas, Artūrs Šimins ir Egidijus Gelūnas. Vairuotojai šiose varžybose keičiasi kas valandą, nugali tas, kas per šešias valandas žiedu apsuka daugiausia ratų.
„Varžybose numatyti keturi etapai, du iš jų vyks Latvijoje, du – Estijoje. Lietuvoje šios varžybos nevyksta dėl to, kad čia paprasčiausiai nėra tinkamos trasos. Pandemija tvarkaraščio kol kas nepakoregavo, viskas vyksta pagal grafiką, tad ir paruošėme automobilį lenktynėms“, – sakė Mažeikių ASK vadovas V. Plastininas.
Klubo atstovai važiuos lenktynėse jau išbandytu ir specialiai joms paruoštu automobiliu „Peugeot 308 GTi“, varžybose komanda rungtyniavo jau dvejus metus iš eilės ir abu kartus savo klasėje tapo nugalėtoja.

Pakeitė čempionatą

Artėjantį sezoną permainos Mažeikių ASK laukia ir Lietuvos čempionate – birželio 8 d. vyks pirmasis čempionato etapas Kelmėje, klubo komanda debiutuos ralio, o ne ralio sprinto pirmenybėse.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*