Mažeikių „Ereliai“ nusileido šilutiškiams

Penkioliktą nesėkmę patyrė Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžiantys Mažeikių „Ereliai“ –ketvirtadienį namuose jie turėjo pripažinti „Šilutės“ komandos pranašumą.

Tris šių rungtynių kėlinius vyko apylygė kova, tačiau sėkmingai sužaistos atkarpos leisdavo šilutiškiams pabėgti į priekį – pirmame kėlinyje rezultatas buvo lygus ir tik spurtas 5:0 lėmė, kad svečiai išsiveržė į priekį 23:18. Antrame kėlinyje mažeikiškiai pirmavo vienu tašku, tačiau svečių spurtas 9:0 lėmė, kad į ilgąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 43:35 šilutiškių naudai. Trečiame kėlinyje komandas skyrė tik taškas, tačiau varžovų sužaista atkarpa 10:2 vėl leido jiems atitrūkti, o ketvirtame kėlinyje dar viena sėkminga atkarpa leido paveržti pergalę iš mažeikiškių – 88:73.
„Ereliams“ 17 taškų įmetė Augustinas Venckus, 14 – Andrius Gaidys, po 11 taškų – Edgaro Preibio ir Ernesto Naruševičiaus sąskaitoje.
Šeštadienį mažeikiškių laukia išvyka į Molėtus, kur jie susitiks su vietos „Ežerūnu-Atletu“.

One Reply to “Mažeikių „Ereliai“ nusileido šilutiškiams”