Mažeikių futbolininkai nusileido „FA Šiaulių“ komandai

Nei Karenui Khatuevui (balta apranga), nei kitems „FK Atmosfera“ futbolininkams šiauliečių vartininko nuginkluoti nepavyko. Kazio PAULAUSKO nuotr.

Po dviejų savaičių pertraukos eilines Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionato rungtynes šeštadienį žaidė „FK Atmosfera“ – mažeikiškius išvykoje egzaminavo antrą vietą lygoje užimantys vietos „FA Šiauliai“.
Aikštės šeimininkai savo pranašumą aiškiai parodė jau pirmo kėlinio metu – po paskutinę kėlinio minutę pelnyto įvarčio šiauliškiai pirmavo rezultatu 3:0.
Dar trys įvarčiai šiose rungtynėse krito ir antrame kėlinyje, visus juos pelnė „FA Šiauliai“ žaidėjai – du įvarčiai skriejo į svečių vartus, vieną įvartį įsimušė į savo.
Galutinis rungtynių rezultatas – 5:1 „FA Šiaulių“ naudai.
Šį penktadienį mūsų ekipos laukia dar vienas sunkus išbandymas – Jonavoje mūsų futbolininkai susitiks su vietos „Jonava“, kuri per septynerias rungtynes dar nėra praradusi nė vieno taško ir užtikrintai pirmauja lygoje.
„FK Atmosfera“ po septynių turų savo sąskaitoje turi trylika taškų ir yra penktoje vietoje.