Mažeikių gatvėse vyksta pavasariniai jų atnaujinimo darbai

Naftininkų gatvėje duobes tvarko bendrovės „VVARFF“ žmonės. Astos ŠILAITYTĖS nuotrauka

Mažeikių rajonas, kaip ir visa Lietuva, gyvena karantino sąlygomis, tačiau kelių tvarkymo darbai vyksta – lyginami žvyruoti keliai, „lopomos“ duobės miesto gatvėse.

Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Kęstutis Šimkūnas „Santarvę“ informavo, kad didžiausias dėmesys iš pradžių skiriamas pirmos kategorijos gatvių priežiūrai, po to – antros ir taip toliau. Atsižvelgiama ir į gyventojų pranešimus.
Pirmajam gatvių ir kelių priežiūros lygiui priklauso penkios pagrindinės miesto gatvės: Skuodo, Žemaitijos, Laisvės, M. Daukšos ir Tirkšlių.
Antrajam lygiui – 11 gatvių: Gamyklos, Naftininkų, M. Daukšos, Ventos, Pavenčių, Sedos, Židikų, Maironio, Birutės, Vasario 16-osios ir V. Kudirkos.
Trečiajam lygiui priklauso 8 gatvės, kurios sudaro jungtis tarp jau išvardytų gatvių, o ketvirtajam –44 gatvės – privažiavimai prie kvartalų ir pramoninių rajonų.
„Sutartis dėl miesto ir vietinės reikšmės kelių priežiūros darbų pasirašyta su bendrove „VVARFF“, jos darbininkai vykdo gatvių tvarkymo ir greideriavimo darbus. Tai jau pastebėjo ir miesto gyventojai.
Darbai vyksta pagal bendrovės su Savivaldybe suderintą planą, kai didžiausias dėmesys skiriamas pagrindinių (pirmo ir antro lygio) gatvių priežiūrai. Atsižvelgiama ir į gyventojų pranešimus, skambučius. Tik tokiu atveju, apžiūrime, ar iš tiesų ten yra didelė kelio remonto būtinybė“, – paaiškino K. Šimkūnas.
Krašto kelių atkarpų mūsų rajone bei rajoninių kelių priežiūrą ir remontą vykdo bendrovės „Kelių priežiūra“ Mažeikių kelių tarnyba.

4 Atsakymai į “Mažeikių gatvėse vyksta pavasariniai jų atnaujinimo darbai”

 1. Rima parašė:

  O apie kiemų tvarkymą kada pasigirsit? Tokio didumo duobės po žiemos. Netvarkyta 3 metus tokrai. O gal ir daugiau. Po lietaus gaalima likt be ratų.

 2. pastebėjimas parašė:

  neluopa – negerai,luopa – užsigeidė karantino……tai kada luopyti arba reikia uždaryti ir maisto parduotuves,nes karantinas

 3. JUONIS parašė:

  LUOPA LUOP GATVES…

 4. idomu parašė:

  Tai Mazeikiuose karantinas negalioja ir viruso nebus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*