Mažeikių gimnazijoje – „G&G Sindikato“ koncertas

Gimnazistus suvienijo noras laimėti grupės „G&G Sindikatas“ koncertą. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=27 template=caption]Merkelio Račkausko gimnazijoje šėlo grupės „G&G Sindikatas“ nariai. Santarvė.lt jau rašė, kad grupės koncertą gimnazistai laimėjo už geras muzikos žinias. Jie pasirodė geriausiai tarp Telšių apskrities mokyklų.

Edukaciniame žaidime „LABAS mokyklų mūšis“ reikėjo trumposiomis SMS žinutėmis atsakyti į muzikos srities klausimus.
Jaunuoliai demonstravo, kaip išmano senosios ir klasikinės pasaulio muzikos istoriją, ką žino apie lietuvių muzikos legendas bei šiuolaikinės muzikos raidą.
Dalyvauti projekte mokinius paragino gimnazijos mokinių tarybos narys Vilius Vaitkus. Trečios gimnazijos klasės mokinys „Santarvei“ pasakojo, kad norėjosi suvienyti bendramokslius.
„Nelengva tai padaryti, tačiau dabar tam padeda įvairios technologijos – dauguma mokinių būna prie kompiuterių, lengva susisiekti, paraginti. Norėjosi, kad kartu galėtume pasilinksminti, o ir naudos turėtume,“ – pasakojo vaikinas ir pridūrė, kad buvo verta prisiminti muzikos žinias.
V. Vaitkus pasakojo, kad gimnazijos savivaldai pavyko suvienyti bendramokslius ir kitam projektui – jie laimėjo ZIP EŽIO kalėdinį karnavalą. Mažeikiškius linksmino ZIP FM radijo laidų vedėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto