Mažeikių ir Sedos poliklinikoms vadovaus tie patys žmonės

Su Audriumi Stankevičiumi ir Vilmante Stankevičiene darbo sutartis bus sudaryta penkeriems metams. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Pasibaigus viešųjų įstaigų Mažeikių ir Sedos pirminės sveikatos priežiūros centrų vadovų terminuotoms darbo sutartims buvo skelbtas konkursas šioms pareigoms eiti. Toliau įstaigoms vadovaus tie patys žmonės, nes daugiau pretendentų neatsirado. 


Sutartis – penkeriems metams

Audrius Stankevičius Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centrui vadovauja beveik keturiolika  metų, Vilmantė Stankevičienė Sedos pirminės sveikatos priežiūros centrui – trylika metų. Per tą laiką keitėsi įstaigų pavadinimas, statusas, tačiau abiejų pareigos liko tos pačios. 
A. ir V. Stankevičiai liko šiuose postuose ir tada, kai Sveikatos priežiūros įstaigų įstatyme atsirado nuostata į viešųjų gydymo įstaigų, kurių steigėjai yra savivaldybė, vadovų pareigas priimti žmones atviro konkurso būdu terminuotam penkerių metų laikotarpiui.
Su pastarojo konkurso laimėtojais bus sudarytos terminuotos darbo sutartys.


Pretendentų neatsiranda

Kai 2004-aisiais buvo pradėti skelbti tokie konkursai, trijų pretendentų sulaukta tik eiti Židikų pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pareigas, kituose viešųjų sveikatos priežiūros įstaigų konkursuose dalyvavo tik vieninteliai įstaigų vadovai. 
Praėjusiais metais balandžio mėnesį atsistatydino židikiškės įstaigos vadovė. Nuo to laiko skelbti  net trys konkursai į šios viešosios įstaigos direktoriaus pareigas, tačiau norinčiųjų jas eiti neatsiranda.


Laukia konkursai

Savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Aleksandra Lukošaitienė informavo, kad jeigu įstatymai nepasikeis, konkursai laukia ir dar dviejų viešųjų gydymo įstaigų. 2014 metų gruodžio mėnesį baigiasi su Mažeikių ligoninės direktoriumi Albinu Lidžiumi pasirašyta darbo sutartis. Jis jau įspėtas apie laukiamą konkursą. 
Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro direktorė Virga Domeikienė šias pareigas eis iki 2017 m. liepos vidurio.
„Konkurso, skirto naujiems sveikatos priežiūros įstaigų vadovams išrinkti, procedūros turi būti pradėtos likus trims mėnesiams iki sutarties pasibaigimo. Konkurse gali dalyvauti ir dabartiniai įstaigų vadovai“, – paaiškino vedėjo pavaduotoja.

3 Atsakymai į “Mažeikių ir Sedos poliklinikoms vadovaus tie patys žmonės”

  1. ko čia nesupranti? parašė:

    Jaunimas su medicininiu išsilavinimu užsienyje,nes tuos 3-4 tūkstančius Lt uždirba per savaitę,be to vakaruose medikams pateikiama aparatūra naujausia,klientų netrūksta ir tobulėti galima nuolatos.O ką tokioj Sedoj ar Židikuos su sena medicinine įranga veikti?Nebent eksperimentus su dar gyvais pacientais:pasiseks – nepasiseks?Pastatai pavargę,personalas artėja prie pensijinio amžiaus ir perspektyvoje turėsime gydytis su liaudies žolelėmis arba pasiklausius pseudo vaistų reklamos – ryti brukamas tabletes.Tokia jau gadynė užslinko ant provincijos.Visur optimizacija ir lėšų nuolatinis mažinimas valstybinėms funkcijoms atlikti.Tokia karti tiesa,kaip ją bevartaliotum.Žmonės svaigsta reikia tą,reikia aną,tik neaišku už ką.

  2. nesuprantu parašė:

    kur jauni specialistai, juos rinkit gana sena sluota bruzint, gana jiem

  3. Nu ka parašė:

    Albinai, nebeilgai pykdysi ir trukdysi dirbti Ligoninės kolektyvo. Visi tik ir laukia, kol pasitrauksi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto