Mažeikių kelius ir gatves prižiūrinčios tarnybos žiemai pasiruošusios

Savivaldybėje įvyko spaudos konferencija apie tai, kaip žiemą rajone pasiruošta prižiūrėti kelius, gatves ir šaligatvius.


Savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa informavo, kad visos tarnybos žiemai pasiruošusios. Šiemet, skirtingai nei praėjusiais metais, pagal galimybes bus valomos ir ketvirtos kategorijos gatvės: pernai sniego valytuvai čia užsukdavo tik tada, jei likdavo laiko nuvalius pagrindines gatves.
Bendrovės „Mažeikių komunalinis ūkis“ direktorius Andrius Noreika teigė, kad jų technika valyti ir barstyti miesto gatves pasiruošusi. Vadovas pateikė šalčių ir sniego negailėjusios praėjusios žiemos statistiką. Pernai gatvėms barstyti buvo sunaudota 400 tonų, arba septyni vagonai, druskos.
Miesto seniūnas Šarūnas Armonas priminė, kad sniegą nuo miesto šaligatvių šiemet valys bendrovės „Žemaitijos agroprekyba“ bei „Paslaugos tau“ ir pasidžiaugė kai kurių daugiabučių namų gyventojų iniciatyva kiemus ir įvažiavimus į juos nusivalyti patiems.
„Žemaitijos agroprekybos“ direktorė Irena Mockienė teigė, kad valyti ir barstyti šaligatvius šią žiemą parengti keturi traktoriai.
Apie tai, kaip bus valomi keliai seniūnijose, pasakojo Mažeikių apylinkės seniūnas Vidmantas Kesminas bei Židikų seniūnė Stanislava Valatkevičienė.
Bendrovės „Mažeikių autobusų parkas“ direktoriaus pavaduotojas Juozas Kelmelis dėl ateinančios žiemos nelabai jaudinasi: įmonė turi pakankamai praktikos, kaip išgyventi žiemą, šiemet bendrovė planuoja įdiegti ir kai kurių naujovių.
„Santarvės“ inf.
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto