Mažeikių komandos – tarp šalies stalo teniso elito

Įspūdingą laimėjimą savaitgalį pasiekė Mažeikių „Vijurko“ stalo teniso komandos: vyrai iškovojo Lietuvos čempionų titulus, moterys pasidabino sidabro medaliais.

ČEMPIONATE – MEDALIŲ LIETUS
Kaune vykusiame Lietuvos komandinių stalo teniso pirmenybių finalo mače mažeikiškiai rezultatu 5:2 įveikė vietos „Ricoh-JSO-Topas“ sportininkus. Čempionų titulą iškovojo Arnoldas Domeika, Marius Bučys ir Algirdas Sriubas. Trečiąją vietą pelnė Šilutės „Šiluminiai tinklai“, kurie kovoje dėl jos rezultatu 5:4 palaužė Vilniaus „Inžineriją“, o lemiamą tašką iškovojo buvęs mažeikiškis Valdas Martinkus.
Moterų finale mažeikiškės rezultatu 2:5 nusileido Vilniaus „Universitetui“.
Sidabro medaliai įteikti Martynai Sidabraitei, Žanetai Brasaitei, Kristinai Vaškevičiūtei ir Ramunei Armonaitei.
Abi ekipas treniruoja treneris Raimondas Jackevičius.

MOTERYS KOVĖSI ATKAKLIAI
Treneris apgailestauja, kad nepavyko pasiekti 2009 metų laimėjimo, kai abi ekipos tapo šalies čempionėmis, tačiau ir savaitgalio pasiekimas – įspūdingas, nes retas didelis šalies miestas gali pasigirti tuo, kad dvi jo ekipos žaistų šalies pirmenybių finaliniame mače.
„Vyrų finale nustebino Algirdas Sriubas, kuris kiek netikėtai rezultatu 3:2 nugalėjo žinomą stalo tenisininką kaunietį Viktorą Stankevičių. Jo netikėta pergalė, trys Arnoldo laimėjimai bei viena Mariaus iškovota pergalė ir lėmė auksą. Džiugu, kad vyrai praėjusių metų bronzą šiemet iškeitė į auksą. „Vijurko“ ekipa savo istorijoje jau šeštąjį kartą tapo šalies čempione“, – džiaugėsi R. Jackevičius.
Tuo tarpu moterų finalo dvikovos rezultatas neatspindi prie stalo vykusios kovos: mažeikiškės priešinosi iki galo, kova vyko taškas į tašką, tačiau pajėgesnės buvo vilnietės. Šių dviejų komandų abu susitikimai reguliariojo čempionato metu taip pat išsiskyrė kovingumu: abi ekipos pasidalijo po pergalę rezultatu 5:4. Finale taškus moterų ekipai pelnė M. Sidabraitė ir K. Vaškevičiūtė.
Nuotraukos iš klubo archyvo.: Vyrų komanda: (iš kairės) A. Sriubas, treneris R. Jackevičius, A. Domeika ir M. Bučys – stipriausia šalyje.


Merginų ekipa: (iš kairės) Ž. Brasaitė, R. Armonaitė, M. Sidabraitė, K. Vaškevičiūtė (nuotraukoje su treneriu R. Jackevičiumi) rungtyniauja stabiliai – jau antri metai jos šalies vicečempionės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto