Mažeikių krašto žmonės savaitgalį traukė į kaimą

Nuotr. autorės

Savaitgalį visoje Lietuvoje ir Mažeikių rajone vyko Lietuvos kaimo turizmo asociacijos iniciatyva organizuojama akcija „Atviros dienos kaime“.

});

Prie jos jungėsi ir keli mūsų rajone veikiantys paslaugų teikėjai – visuomenė buvo kviečiama pabėgti iš miesto ir praleisti laiką gamtos apsuptyje – susipažinti su bitėmis ir bitininkyste, apsilankyti vaistažolių ūkyje, dvare ar viloje prie ežero.

Dalyviai iš visos Lietuvos

Iniciatyva „Atviros dienos kaime“ organizuota septintus metus iš eilės. Organizatorių interneto svetainėje buvo skelbiama, kad šiemet daugiau nei 100 Lietuvoje esančių kaimo turizmo sodybų, ūkių, muziejų, dvarų, bendruomenių centrų ir kitų įdomių objektų nemokamai arba už simbolinę kainą atvers duris lankytojams.

Gegužės 19–21 dienomis vykusios iniciatyvos tikslas – pakviesti lankytojus geriau pažinti Lietuvos kaimuose esančius ūkius, sodybas, bendruomenių namus, muziejus, dvarus ir kitus objektus.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto