„Mažeikių“ krepšininkai džiaugėsi pergale

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių reprezentacinė krepšinio komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo pergalę ir dar labiau priartėjo prie atkrintamųjų varžybų etapo.

Palaužė ketvirtajame kėlinyje

Nacionalinėje krepšinio lygoje savaitgalį „Mažeikiai“ sužaidė vieninteles rungtynes – Ventos progimnazijos sporto salėje mūsų ekipa priėmė Kauno KTU krepšininkus.
Rungtynes geriau pradėjo vietos sportininkai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo net dvylikos taškų skirtumu, tačiau antrajame kėlinyje spurtą surengė svečiai, kurie sugebėjo net vienu tašku išsiveržti į priekį. Vis tik mažeikiškiai nepasidavė – sužaidė atkarpą rezultatu 11:0 ir po antrojo kėlinio buvo priekyje rezultatu 45:38.
Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova, kauniečiai kėlinio pabaigoje mūsiškių persvarą sumažino iki penkių taškų; viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje. Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė jau tik vienas taškas, tačiau „Mažeikiai“ sužaidė kelių minučių atkarpą rezultatu 22:4 ir jau neleido varžovams pagalvoti apie pergalę – iškovota tryliktoji pergalė pirmenybėse (rezultatas 79:64).
Mūsų ekipoje keturi žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių – Rytis Biliartas įmetė 19, Aido Einikio sąskaitoje – 17 taškų, Justinas Olechnavičius ir Ernestas Bružas pelnė po 13 taškų.

Būtina viena pergalė

Vyriausiojo mažeikiškių komandos trenerio Aloyzo Rudžio manymu, geresnį komandos žaidimą lėmė tai, kad buvo kiek sumažinti krūviai per treniruotes.
„Laimėti visada yra malonu ir nuotaika iš karto pakyla. Komanda atrodė šviesesnė, be to, ją pavyko nuteikti kovai, tik gaila, kad stebėti krepšinio susirinko ne itin daug žiūrovų. Apmaudu, kai sirgaliai atsuka nugarą, tačiau daug kas priklauso nuo rezultatų, visi buvo pripratę prie pergalių, tačiau šį sezoną jų nepavyko iškovoti daugiau ir tai iš karto smogė per varžybų lankomumą“, – pastebėjo  treneris.
Šį savaitgalį mažeikiškių laukia net dvejos rungtynės namuose su devintąją ir aštuntąją vietą užimančiomis ekipomis – „Palanga“ ir Kauno „Žalgiriu-2“.
„Mažeikių“ komanda su trylika pergalių šiuo metu užima vienuoliktąją turnyrinės lentelės vietą, jau aišku, kad ji šį sezoną lieka Nacionalinėje krepšinio lygoje. Per ketverias rungtynes mažeikiškiams reikia iškovoti bent vieną pergalę, kad jie patektų į šio sezono atkrintamąsias varžybas.

3 Atsakymai į “„Mažeikių“ krepšininkai džiaugėsi pergale”

1. Rolandas parašė:

Vytai,matosi koks pats sirgalius. Paskaityk sudėtį ir matysi,kad vos ne pusę komandos mažeikiškių. Aišku jie tik suolo šildytojai. Blogai dirba Mažeikių treneriai,kad neparuošia gerų krepšininkų,kurie galėtų lošti o nebūti tik statistais. Be to tie laikai jau praėję,kad mažeikiškiai žais už Mažeikius,Uteniškiai už Uteną. Reikia mylinčių krepšinį miesto vadovų,verslininkų,kurie vieningai sirgtų už savo komandą,ieškotų rėmėjų. Turėtų komanda rimtus rėmėjus,būtų ir rezultatai kiti.