„Mažeikių“ krepšininkai su „Delikatesu“ pasidalijo po pergalę

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Nacionalinės krepšinio lygos antrojo etapo pirmąjį ratą baigė ir antrąjį ratą pradėjo „Mažeikių“ krepšininkai. Jie sužaidė išvykos ir namų rungtynes su Joniškio „Delikatesu“ ir pasidalijo po pergalę – svečiuose nugalėta, namuose nusileista.
Itin atkaklios rungtynės tarp šių dviejų ekipų vyko Joniškyje – po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (26:26), po antrojo aikštės šeimininkai pirmavo net dvylikos taškų skirtumu 48:36. Mažeikiškiai surado savyje jėgų ir trečiajame kėlinyje šį skirtumą sugebėjo sutirpdyti iki šešių taškų, o ketvirtajame ne tik išlygino rezultatą, bet jį ir persvėrė. Išlaikę šią persvarą, mažeikiškiai iškovojo dvyliktąją pergalę čempionate rezultatu 82:75.
Mūsų ekipai šį kartą Justinas Olechnavičius pelnė 18, Rytis Biliartas ir Mantas Šerkšnas – po 16 taškų.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.