Mažeikių ligoninės ir „Kretingos maisto“ sutartys sukėlė įtarimų

Nuotrauka iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos archyvo

Įvairias institucijas pasiekė informacija apie Mažeikių ligoninės galimai neskaidrų paslaugos pirkimą iš „Kretingos maisto“. Įtarimą sukėlė tai, kad su kretingiške įmone sudarytos dvi sutartys: pagal vieną pirktas ligonių maitinimas, pagal kitą – maisto išdalinimas, indų surinkimas, suplovimas. Vien už pastarąją paslaugą per trejus metus numatyta beveik pusantro šimto tūkstančių eurų.
Viešųjų pirkimų tarnyboje šiuo metu atliekamas šių sutarčių rizikos vertinimas.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius informavo, kad Savivaldybę pasiekė Sveikatos apsaugos ministerijos persiųstas anoniminis laiškas dėl galimo valstybės lėšų švaistymo.
Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai ir korupcijos prevencijos vyriausiajai specialistei Nadeždai Buinickienei adresuotame skunde informuojama apie galimai neteisėtą Mažeikių ligoninės sutartį, pasirašytą su viešąja įstaiga „Kretingos maistas“.
B. Kryžius šį skundą nukreipė Savivaldybės kontrolierei, kad ji pradėtų tyrimą.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Mažeikių ligoninės ir „Kretingos maisto“ sutartys sukėlė įtarimų”

 1. Kestas parašė:

  Kai pamaciau tai,kokiu ‘maistu’ maitinama Mazeikiu ligoninej,pasidare didziule geda,kad net ir sau paciam.Dvigubai naudingiau butu ir biudzetui ir ligoniams,jeigu bent puse tos sumos butu skiriama tiesiogiai ligoniui.jis nusipirktu ar namiskiai pristatytu maisto,o dabar kiek procentu ligoniu vistiek nevalgo tos parasos. O gal as klystu?

 2. Komentatorius parašė:

  Gi pas Tapiną Laisvės TV buvo apie tai kalbėta. Ir Mažeikiai paminėti.

 3. Asta parašė:

  Siaubingas maistas Mažeikių ligoninėj!Baisu!!!

 4. Jazminas parašė:

  Mano A.A. senelis valgydavo viską. Net kelių dienų liekanas po veselės surydavo. Paguldė į Mažeikių ligoninę, tai vos žmogus neapsivėmė. Tokio maisto net šunys neėda. Visi puikiai suprantame, kad ligoninės maistas turi būti dietinis (jei valdininkai apskritai yra matę normalų dietinį maistą), bet ne atvemta masė su šlapenke.

 5. skundo autorius parašė:

  Skundo autorius – socialdemokratas. Kas jis – spėkite.

 6. oho parašė:

  Kaskam gerai i kisene ikrito.

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  BUS VEL NIEKO NEGIRDEJE KAD PINIGAI PLAUNAMI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto