Mažeikių PGT įrengta erdvė vaikams – ir įdomi, ir naudinga

Pirmieji mažeikiškiai jau aplankė Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje įrengtą poilsio ir ugdymo priešgaisrine tematika salę. Nuotr. iš tarnybos archyvo

Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje (PGT) įrengta vaikų poilsio ir ugdymo priešgaisrine tematika salė. Jos privalumus jau įvertino pirma mažeikiškių vaikų grupė.

});

Idėją parsivežė iš Ukrainos

Idėja įrengti tokią prevencinę salę mažeikiškiams ugniagesiams gelbėtojams kilo po to, kai Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Kęstutis Bautronis lankėsi Kijeve ir pamatė patalpas, kur vaikai žaidimo forma supažindinami su priešgaisrine sauga.

Mažeikių PGT viršininkas Audrius Tupikas „Santarvei“ sakė, kad tarnybų vadovų susirinkime buvo papasakota apie tokią mokymo galimybę.

„Pas mus buvo patalpų, kurios šiuo metu nenaudojamos, tai nusprendėme ir patys šią idėją įgyvendinti. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skyrė lėšų medžiagomis, kurių reikia remontui, ir televizoriui su mobiliu stovu. O patalpas atnaujino, nudažė, viską įrengė tarnybos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto