Mažeikių rajono savivaldybei –„Auksinės krivūlės“ apdovanojimas

Nuotrauka iš LSA archyvo

Šešiolikai Lietuvos savivaldybių buvo įteikti „Auksinių krivūlių“ apdovanojimai už ryškiausias iniciatyvas ir darbus. Per dvylika metų, kuomet rengiami šie apdovanojimai, Mažeikių rajono savivaldybė apdovanojimą gavo pirmą kartą – „Auksinė krivūlė“ įteikta nominacijoje „Už didžiausią pažangą didinant eismo saugumą“.
„Auksinės krivūlės“ apdovanojimų metu visų 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Lietuvos verslo konfederacijos vadovai paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus bei įteikė apdovanojimus.
Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuojamuose apdovanojimuose Mažeikių rajono savivaldybei „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą nominacijoje „Už didžiausią pažangą didinant eismo saugumą“ skyrė Susisiekimo ministerija.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Mažeikių rajono savivaldybei –„Auksinės krivūlės“ apdovanojimas”

 1. Jonas parašė:

  Gal reikėtų mandagumo. Snukis zmogui?Ar jau taip pats galėtum dirbti savivaldybėje

 2. už kokius nuopelnus? parašė:

  Čia ta krivulė įteikta tur būt už tą tiltą per geležinkelį – didžiausią mažeikių nesusipratimą? Tiesa, o kur nuotraukoje šakotis?

 3. Algirdas parašė:

  „Savi – saviems“ .Tokia krivūlė bent jau kažką atitiktų realiame gyvenime, o dabar gavosi parodija. Daug ką paaiškina ir proginė nuotraukėlė.

 4. Klausimas parašė:

  Ar Mažeikių lddp-istai jau atstatinėja geležinkelį ar laukia baudos padvigubinimo? Ar dirba jau ir naktimis, nenaudėliai? Ar elitui skirtas baudas apmoka tik ubagai, tiesa?

 5. padaugės šviesaforų parašė:

  nuo šiol šviesoforų ir salų tik padaugės :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto