Mažeikių savivaldybė 2019-aisiais: darbai ir iššūkiai

2019-ieji – pirmi naujai išrinktos Mažeikių rajono savivaldybės tarybos kadencijos darbo metai.
„Valdančioji dauguma, Tarybos komitetai, komisijos, Savivaldybės administracijos darbuotojai, biudžetinių ir viešųjų įstaigų vadovai stengėsi, kad būtų priimami ir laiku įgyvendinami didžiausią naudą gyventojams teikiantys sprendimai“, – praėjusių metų veiklos ataskaitoje teigia Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius.
Per nepilnus pavasarį išrinktos tarybos ir naujai suformuotos Savivaldybės administracijos vadovybės darbo metus rajone įvyko nemažai pokyčių.
Tęsiami anksčiau pradėti projektai, įgyvendinami nauji: sparčiai kyla viadukas, baigiama rekonstruoti Pavenčių gatvė, atnaujinama Skuodo gatvė, tiesiami pėsčiųjų ir dviračių takai, sutvarkytas Ventos slėnis, Juodpelkio parkas ir kt.
Tvarkingesnės tapo mūsų rajono miestų, miestelių ir kaimų viešosios erdvės, rekreacinės zonos. Nemažai iniciatyvos, tvarkant gyvenviečių aplinką, parodė ir vietos bendruomenės. Šiuos pokyčius pastebi rajono gyventojai, svečiai.
Savivaldybės administracijos direktorės Laimos Nagienės iniciatyva, šių metų pradžioje visose seniūnijose vyko susitikimai su gyventojais. Jiems buvo pristatyta metinė veiklos ataskaita, išklausyti pasiūlymai, pastebėjimai, atsakyta į klausimus, gvildentos rūpimos problemos.
Apie tai, kas mūsų rajone padaryta praėjusiais metais, kokie darbai tęsiami, kas naujo sumanyta ir įgyvendinta, kokios sėkmės ir problemos iškilo savivaldai, skaitykite priede „Mažeikių savivaldybė 2019-aisiais“.

5 Atsakymai į “Mažeikių savivaldybė 2019-aisiais: darbai ir iššūkiai”

 1. Vaidas parašė:

  Taurage pradeda 9 mln. euru vertes, daugiafunkcinio sporto centro statyba. Ka Mazeikiai?

 2. Sodininkas parašė:

  Labai gražiai Pavenčių gatvė sutvarkyta,keliai dviratininkams patogūs,pasodinta medelių alėja,senieji išsaugoti,puikiai padirbėta, ačiū ????☝

 3. Valė parašė:

  O jeigu dar ir pavenčius prisimintų, tada iš vis būtų šaunu. Nuėjom pasivaikščiot – nu baisokas vaizdelis.

 4. A parašė:

  Investuoti tik į trinkeles ir gatves neužtenka – reikia kurti gyventojų gerovę ir taip juos išlaikyti regionuose, įsitikinęs Tauragėje dirbantis treneris. Regionuose trūksta patogios, modernios infrastruktūros sportui bei kultūrai, nors jų ir didmiesčių gyventojų poreikiai nesiskiria. Siekiant gerinti situaciją, Tauragėje bus statoma multifunkcinė arena, kuri atvers galimybių visuomenei gyventi judriau, sveikiau ir įneš daugiau kultūros į regioną.

  Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/bustas/nekilnojamasis-turtas/2020/07/14/news/dar-vienas-miestas-puosis-vilnieciu-suprojektuota-arena-kainuos-9-mln-euru-15608239/

 5. B. parašė:

  Tikrai matau teigiamus pokyčius. Po 2-3 metų miesto nebebus galima atpažinti. Beliko tik atsikratyti dergiančių miesto vaizdą apleisto pastato Laisvės gatvėje, buvusio Statybos tresto ir nebaigtų statyti autobusų parko garažo vaiduoklių. Po truputį galima ir kiemų šaligatvius pradėti tvarkyti. Jie niekada nebuvo remontuojami. Miestas keičiasi. Gražus miestas. Švarus. Padarykit tokius ir kiemus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*