Mažeikių savivaldybė – tarp didelės rizikos savivaldybių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kaip jau skelbėme, Mažeikių rajone nuo rugpjūčio pradžios yra patvirtintas 21 Covid-19 ligos atvejis, devyni iš jų yra vienaip ar kitaip susiję su Savivaldybės administracijos ar tarybos darbuotojais.
Mūsų savivaldybė yra tarp vienuolikos šalies savivaldybių, kuriose fiksuojamas didesnis sergamumas negu kitose ir kurios priskirtos didelės rizikos savivaldybėms.

Sergančiųjų – ne viename skyriuje

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Telšių departamento „Santarvei“ pirmadienį pateiktais duomenimis, šiuo metu serga keturi Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai, trims susirgimas nustatytas rugsėjo 20 d., darbuotojai jau buvo izoliacijoje. Tarp sergančiųjų – vienas Teisės ir personalo skyriaus darbuotojas, kuriam liga taip pat nustatyta rugsėjo 20 d., bei po vieną Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus bei Bendrojo skyriaus darbuotoją.
Daliai Savivaldybės administracijos darbuotojų paskirta privaloma izoliacija. Kol kas NVSC Telšių departamentas neturi tikslių duomenų apie šiuo metu izoliuotų savivaldybės darbuotojų skaičių.

Infekcija – ir Viekšnių gimnazijoje

NVSC Telšių departamentas informavo, kad naujas COVID-19 susirgimas rugsėjo 20 d. nustatytas ir ugdymo įstaigoje – Mažeikių rajono Viekšnių gimnazijos 4 klasėje. Privaloma izoliacija paskirta 13-ai šios mokyklos mokinių ir vienam mokytojui.
Departamento direktorė Giedrė Ligeikienė, apžvelgdama situaciją, priminė, kad susirgimai, dėl kurių reikėjo izoliuoti mokinius ir mokytojus, taip pat nustatyti Merkelio Račkausko gimnazijos 4-oje klasėje, „Ventos“ progimnazijos 5 klasėje bei Choreografijos mokykloje.
Iš viso privaloma izoliacija mūsų rajone yra paskirta 140 mokinių ir mokytojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*