„Mažeikių šilumos tinklai“ nesutinka su jiems skirta bauda

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija bendrovei „Mažeikių šilumos tinklai“ skyrė beveik 9,6 tūkst. eurų baudą – už nevykdytą įpareigojimą pirkti biokurą biržoje.
Bendrovė nesutinka su tokiu komisijos sprendimu ir ruošiasi dėl šios baudos kreiptis į teismą.
Už nenaudingai vartotojams pirktą biokurą mažeikiškei šilumos tiekimo įmonei 8 tūkst. eurų bauda buvo skirta ir praėjusiais metais. Šios baudos šilumininkai neskundė, nes iki biokuro kiekio, įstatymu numatyto pirkti biržoje, pritrūko 3 proc.
„Mažeikių šilumos tinklų“ vadovas Jonas Jurkus patikino, kad baudos neturės įtakos šildymo kainoms – jos dengiamos įmonės pelno sąskaita.

3 Atsakymai į “„Mažeikių šilumos tinklai“ nesutinka su jiems skirta bauda”

  1. ka as zinau parašė:

    blemba kas kaip gali kas taip suka sedetum tu ten taip pat darytum dabar atrodo darytui zmogaus naudai kazka kad piktu ir panasiai bet ten atsisestum ir neberupetu tie zmones svarbu tau gerai tai ten grynai tas pats :)

  2. STT ,kur jūs? parašė:

    negi ten viską šilumininkų ,,vadukai“ be klaidų ir padaro ,,įstatymų rėmuose“?

  3. Komentatorius parašė:

    „jos dengiamos įmonės pelno sąskaita“, t.y. paprasčiau tariant, visų gyventojų sąskaita, nes tas pelnas nepateks į miesto biudžetą. O raudonieji tai tokie šaunūs, kad vis dar laiko saviškį prie lovio, nors įmonė kasmet gauna baudą už tą patį, t.y. pirkdama kurą per pažįstamus, nei per biržą. Oh tie Mažeikiai, svajonių miestas gyvenimui, ne kitaip. Patarimas merui, kai šiemet mokiniams, per išleistuves, vėl linkėsite grįžti gyventi į Mažeikius, paminėkite ir miesto didžiausią privalumą – nesibaigiantį raudonųjų valdymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto