Mažeikių smiginio meistrai – stipriausi šalyje

Mažeikiškiai pelnė visų trijų spalvų apdovanojimus. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Skambiomis pergalėmis baigia šiuos metus Mažeikių smiginio meistrai: jie tapo šalies komandinių pirmenybių nugalėtojais, o Arūnas Čiplys užkopė į pirmąją vietą Lietuvos reitingų lentelėje.

Šalies smiginio čempionatas, į kurį susirinko net 81 vyras ir 28 moterys, šiemet vyko Trakų rajone ir vainikavo šių metų sezoną.
Mažeikių vyrų komanda, kurioje žaidė Arūnas Čiplys, Jurijus Stekolnikovas, Aleksandras Stankevičius ir Darius Repšys, užtikrintai prasiskynė kelią iki finalo, kur jų laukė praėjusių metų čempionai kauniečiai.
Finalinėje dvikovoje po atkaklios kovos mūsų rajono atstovai rezultatu 9:7 palaužė varžovų pranašumą ir tapo šalies čempionais.
Individualiose varžybose trys mažeikiškiai pateko į stipriausiųjų aštuntuką. A. Stankevičius ir J. Stekolnikovas liko penkti, o A. Čiplys nužygiavo iki finalo.
„Finalas prasidėjo penkiolika minučių po antros valandos nakties, įtampa buvo didžiulė, o varžovas – Darius Labanauskas iš Kauno, pagrindinis konkurentas kovoje dėl pirmosios vietos šalies reitinge. Minimaliai pirmavau, tačiau varžovas puikiai sužaidė susitikimo pabaigą ir išplėšė čempiono vardą“, – apie susitikimą pasakojo sidabrą laimėjęs A. Čiplys.
Pirmenybėse komanda iškovojo visų trijų spalvų apdovanojimus: porinėje rungtyje A. Stankevičius ir D. Repšys užėmė trečiąją vietą ir pasidabino bronzos medaliais.
Susumavus sezono rezultatus, A. Čiplys ir D. Labanauskas, surinkę po lygiai taškų, Lietuvos reitinge dalijasi pirmąja vieta.
D. Repšys liko septintas, J. Stekolnikovas – devintas, tokią pat vietą moterų reitinge užėmė Irena Čiplienė.

One Reply to “Mažeikių smiginio meistrai – stipriausi šalyje”