Mažeikių sporto mokykloje daugės sporto šakų

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Sporto mokykloje šiuo metu kultivuojamos penkios sporto šakos: futbolas, krepšinis, lengvoji atletika, plaukimas ir stalo tenisas. Šiuo metu planuojama papildyti mokyklos programą naujomis sporto šakomis.
Sporto taryba, susipažinusi su Sporto mokyklos ketinimais įsileisti naujų sporto šakų, tam pritarė. Tikimasi, kad dar šiais metais čia galės treniruotis tinklinio mėgėjai.

Sporto mokyklos direktorius Algirdas Pocevičius rajono Sporto tarybai pateikė ataskaitą, kurioje apžvelgė įstaigos veiklą, uždavinius, rezultatus, siekius. Ji byloja, kad praėjusiais metais specializuotą sporto šakų mokymo įstaigą lankė 370 vaikų.
Krepšinis yra populiariausia sporto šaka, jį pasirinko apie pusantro šimto vaikų. Antroje vietoje – plaukimas, sutraukęs 116 vaikų. Futbolo mėgėjų – šiek tiek per 50, lengvąją atletiką ir stalo tenisą lanko po 24.
Sporto mokyklą daugiausia lanko berniukai, mergaičių – vos 90. Kaip pastebėjo mokyklos  direktorius, jas labiausiai vilioja plaukimas – šią sporto šaką yra pasirinkę 63 berniukai ir 53  mergaitės.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Mažeikių sporto mokykloje daugės sporto šakų”

 1. Vytautas, Mažeikių tinklinis parašė:

  Sveiki, Smagu , kad kažkas gali keistis miesto ir rajono funkcionierių planuose. Kai pasikeis ir turėsim rezultatus – tada galėsim aptarinėti. Vakar rašiau išsamų komentarą apie pernykštį licenzijuoto jauno tinklinio trenerio, kaip žaidėjo daug pasiekusio Lietuvoje ir užsienyje, prašymus atidaryti tinklinio grupę Mažeikių sporto mokykloje, siekį suburti Mažeikiuose salės tinklinio komandą Lietuvos aukščiausios lygos čempionatui, ir apie rajono ir miesto valdžios nuopelnus žlugdant Mažeikių tinklinį – šiandien to komentaro čia nematau, Pasikartosiu – kuo mums, tinklininkams, sunkiau – tuo aukštesnius rezultatus Lietuvoje pasiekiam. Jei mes Lietuvoje tarp mėgėjų pliažiniame tinklinyje esame antri tarp 550 komandų, jūs naikinate vieninteles viešas pliažinio tinklinio aikšteles pavenčių paplūdymyje, kad tokių rezultatų nebūtų ir vegetuotume kaip Mažeikių futbolas ar krepšinis.

 2. Tinklinis parašė:

  Rolandai, todėl, kad Mažeikių valdžiai rūpi kaip „Statoilą“ prieš 10 metų prisiimtą, priimti į naujų laikų statybos reikalavimus, o ne priversti ateinantį verslą būti socialiai atsakingu mūsų mieste.. elementariai kalbu ir apie kitus išdygusius prekybos centrus.. nereikia toli važiuoti, pažiūrėkite į Telšius kaip miestas tvarkosi..

 3. Rolandas parašė:

  Tai ir futbolas-privatus klubas,kuris ir pasiekimais nepasižymi. Visumoje Mažeikių komandiniai sporto pasiekimai žemiau kritikos. Neturim nei vieno klubo,rungtyniaujančio aukščiausiame Lietuvos lygyje. Gal nebent tenisininkai. Bet čia manyčiau ir tai pavieniai sportininkai.

 4. Tinklinis parašė:

  Cirkas išvažiavo, valdžios klounai liko. Kur Jūs realiai ketinate nuveikti kažką dėl šios Jums naujos sporto šakos?? Naikindami net apgailėtinos būklės Pavenčių pliažo tinklinio
  viešas aikšteles, naujajame rekonstrukcijos projekte?? Ar nėra gėda Jums šaukti per antraštes, o realiai egzistuojantis Jūsų darbai, tai be Jūsų pagalbos vykstantys mėgėjų turnyrai, pliažo tinklinio vasaros pirmenybės nuosavose aikštelėse apie kuriuos Jūs net nežunote ir klubas kuris taip pat įkurtas vaikams pritraukti be Jūsų pagalbos?? Išlyskite iš kabinetų gerbiamieji valdžios ponai ir ponios, pasižiūrėkite kas vyksta aplinkui, gėda dėl Jūsų. Jei ne p. Reda G., matyt išvis nežinotumėte, kad Mažeikiuose dar kažkas egzistuoja be krepšinio ir futbolo…

 5. fanas parašė:

  super

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto