Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras kelsis į kitą vietą

Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centrą jau ne pirmą kartą bandoma iškelti į patogesnę lankytojams vietą – senamiestį. Autorės nuotr.

Vienas iš Savivaldybės tarybos posėdyje svarstytų klausimų – dėl viešosios įstaigos Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro buveinės pakeitimo.

Į naują vietą kelsis nedelsdami

Jau anksčiau buvo pamąstymų ir bandymų įstaigai rasti naujus namus, kurie būtų miestą lankantiems turistams lengviau randamoje, patogesnėje vietoje ir gražesniame pastate. Norėta centrą perkelti į Lietuvos banko pastatą. Galvojama ir apie tai, kad geriausia vieta centrui būtų atnaujinta geležinkelio stotis.

Šiandien Tarybai priėmus sprendimą, centro darbuotojai planuoja jau kitą savaitę pradėti persikėlimą į naujas patalpas Mažeikių senamiestyje, Vasario 16-osios gatvėje.

Centras senamiestyje – turistams patogesnis

Lapkritį sukaks 20 metų, kai buvo įkurtas Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras. Oficialiai veiklą tuometinis darbuotojų kolektyvas pradėjo šiek tiek vėliau – 2004 m. pavasarį.

Visus tuos du dešimtmečius įstaiga įsikūrusi Ventos g. 8A. Vyresni miesto ir rajono gyventojai šį pastatą žino kaip buvusios „Oruvos“ gamyklos administracijos pastatą. Patalpos buvo perimtos iš „Oruvos“, europinėmis lėšomis suremontuotos, pritaikytos centro veiklai.

Turizmo specialistų požiūriu, mūsų miestą aplankantiems keliautojams, turistams vieta, kurioje įsikūręs informacijos centras, yra nepatogi, sunkiai atrandama.

Siekiama, kad centras persikeltų į patalpas miesto senamiestyje esančiame vadinamajame „Sodros“ pastate, kurį valdo valstybės įmonė Turto bankas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto