Mažeikių urėdija atsikratė nebenaudojamu turtu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Valstybinių miškų urėdija tapo rekordininke pagal Turto bankui perduotą nereikalingą ir nenaudojamą nekilnojamąjį turtą, – paskelbė šios institucijos vadovai.
Mažeikiuose įsikūręs urėdijos padalinys valstybei perdavė ir ketina perduoti ne itin daug turto.

Skaičiai išaugo

Valstybinių miškų urėdija skelbia, kad nuo 2018 metų, kai buvo reorganizuota valdymo sistema, sujungus 42 šalies urėdijas ir Miškotvarkos institutą, Turto bankui jau perdavė net 569 veiklai nereikalingus pastatus, užimančius daugiau nei 3,2 tūkst. kvadratinių metrų ploto. Į šį skaičių įeina gyvenamosios, administracinės, ūkinės ir kitos paskirties nekilnojamasis turtas. Skaičiuojama, kad Valstybinių miškų urėdija jau perdavė penktadalį savo balanse esančio ir patikėjimo teise valdomo turto.
Valstybinės urėdijos balanse palikti tik tie objektai, kurie reikalingi veiklai ir gali būti efektyviai naudojami, darbuotojai perkelti į naujesnes, suremontuotas patalpas, atsisakant senų, reikalaujančių didesnių išlaikymo kaštų, – skelbiama pranešime.

Perduoda ir viskas

Pastatais ir patalpomis atsikrato ir Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninis padalinys. Jo vadovas Šarūnas Bagdonas „Santarvei“ sakė, kad Turto bankui jau yra atiduotas Kairiškių girininkijos pastatas. Planuojama dar atiduoti Kruopių girininkiją (Akmenės rajonas) ir Balėnose esančio pastato kelias patalpas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto