Mažeikių verslininkai raginami išeiti iš komforto zonos

Lektorių pranešimų klausėsi Mažeikių verslo bendruomenės atstovai. Autorės nuotrauka

Antradienį mažeikiškiai verslo atstovai dalyvavo renginyje „Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!“

Verslą skatinančios „Verslios Lietuvos“ komanda, lankydamasi įvairiuose šalies miestuose, dažnai išgirsta: „Mes mokame pagaminti kokybišką prekę, tačiau padėkite mums ją parduoti“.
Pasak nemokamų renginių ciklo koordinatoriaus Dariaus Lasionio, eksportuojantiems ar norintiems pradėti eksportą verslininkams labiausiai trūksta kompetentingų pardavimo, rinkodaros specialistų, kurie savo žiniomis prisidėtų prie įmonės sėkmės tarptautinėse rinkose.
„Verslios Lietuvos“ projektų vadovas pastebi, jog kai kurių įmonių atstovai yra įsitikinę: tereikia gauti reikiamo įmonės atstovo kontaktą – ir viskas: prekės bus parduotos.
Tačiau toks kontaktas yra tik maža dalis kryptingo darbo etapų.
Bendraujant su potencialiu verslo partneriu, labai svarbu būti tinkamai pasiruošus – išmanyti rinką, poreikį, apginti savo prekę prieš konkurentus, mokėti sudominti, sugebėti atsakyti į klausimus ir vykdyti prisiimtus pažadus bei įsipareigojimus.
„Mūsų šios dienos misija – paskatinti įmones išeiti iš komforto zonos. Paraginti pažiūrėti, kur jos gali patobulinti, pagerinti savo veiklą, kad ji taptų efektyvesnė, konkurencingesnė“, – sakė D. Lasionis.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto