Mažeikiuose atidarytas naujas prekybos centras

Vido STANKAUS nuotr.

Ketvirtadienį Mažeikiuose, Skuodo gatvėje, buvo atidaryta prekybos tinklo „Moki-Veži“ parduotuvė. Viešoje erdvėje skelbiama, kad į jos statybą investuota beveik 7 mln. eurų.
Planuojama, kad 14 tūkst. kv. m ploto parduotuvėje bus daugiau nei 35 tūkst. pavadinimų prekių – statybinių ir apdailos medžiagų, šildymo, elektros instaliacijos bei kt. prekių, sodo ir daržo įrankių, augalų.
Pirkėjų patogumui parduotuvėje veiks dažų skyrius, kur bus galima sumaišyti dažus, bei pjaustykla.

8 Atsakymai į “Mažeikiuose atidarytas naujas prekybos centras”

 1. makis parašė:

  Ar žinote, kad Statybos tresto pastatas kadaise buvo pilnai užpildytas inžinieriais, architektais ir projektuotojais? Ir kartu su statybos administracija. Didelis penkiaaukštis pastatas – kuriame dirbo keli šimtai inžinierių.Aukštos kvalifikacijos statybos projektuotojų inžinierių. Inžinierių.

 2. mazeikiete parašė:

  Vienoj kelio puseje pastate puiku pastata ,o kitoje puseje riogso senutis statybos tresto pastatas … taip ir gyvenime vieni gyvena prabangoje ,o kiti skurde….

 3. grazinti lidlą parašė:

  Lidlą prie pieninės išmetė gyventojų rankomis, kad priešais Putiną galėtų pradėti prekybos centro statybas nė nesvarstę su gyventojais. Manipuliatoriai

 4. Marytė parašė:

  Visai šaunu žmonėm darbo ir taip norėtus PROMO jinzi pigesnėm prekėm prekiauja ..be to atidarymas buvo gražus tik šiek tiek kasininkės ir ten vadovė mėtės neturėjo smulkiu ….o man ko reikėjo nusipirkau ačių už laimės rata …viskas super …sėkmės.

 5. mini mumas parašė:

  ne kainos didelės, o atlyginimai maži. Kainos niekada nebus nei mažos, nei kokios

 6. Jonis parašė:

  Klausimas tiems kurie zirze norim dar vieno ,norim dar vieno ,prekybos centro ,ir kaip ,labai matot mazesnes kainas?

 7. B. parašė:

  Dievinu džiazą. Naujo prekybos centro atidarymo metu skambėjo nuostabi muzika. Jauno saksofonininko puikiai valdomo instrumento garso aksomas maloniai glostė širdį ir ramino. Tai buvo geriausia, ką teko patirti “Moki-veži” prekybos centro atidarymo metu. O toliau – nieko naujo. Prekių daug, sodininkui pasirinkimas didelis ir aibė plastmasinių kėdžių. Reklamos užteko, tikėjausi daugiau. Kainos nenustebino. “Senukuose” su nuolaidų kortele tą pačią prekę galiu nusipirkti pigiau. Išvažiuojant iš automobilių aikštelės patekau į spūstį. Vienas kelias skirtas tiek įvažiuojantiems, tiek išvažiuojantiems. Vargšas apsauginis lakstė reguliuodamas eismą. Žmogus tikrai nusivarė nuo kojų.Visi norėjo čia ir dabar. Kažkas neatlikta iki galo, nepadaryta, nepasirūpinta. Matėsi, kad visai šalia dar triūsė darbininkai. Kol stovėjau kamštyje, pakėliau akis – kitoje kelio pusėje išbadytomis akimis stovėjo Statybos Tresto vaiduoklis – dar viena miesto gėda…Važiuojant namo ausyse vis skambėjo prekybos salėje išgirsta muzika. Ji buvo nuostabi.

 8. zemaitis :) parašė:

  a xuli tolku? :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*