Mažeikiuose atsiras Pervažos gatvė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį Mažeikių rajono savivaldybės taryba nutarė mieste esančiai ir iki šiol niekaip nepavadintai gatvei suteikti Pervažos gatvės pavadinimą. Taip ją įvardinti pasiūlė mažeikiškiai.
Naujas pavadinimas suteiktas gatvei, prisijungiančiai prie Sedos gatvės ir įeinančiai į Laisvės, M. Daukšos ir Viekšnių gatvių sankryžą.

Politikams pateikto sprendimo projekto rengėjai akcentuoja, kad ši gatvė asfaltuota, ja vyksta didelis transporto priemonių eismas. Todėl buvo nuspręsta ne tik siūlyti suteikti jai pavadinimą, bet ir įregistruoti.
Balandžio mėnesį Savivaldybės interneto svetainėje bei „Facebooko“ paskyroje buvo paskelbta, kad rajono gyventojai gali šiai gatvei siūlyti pavadinimus. Mažeikiškiai buvo gana aktyvūs – iš jų sulaukta 73 pavadinimo variantų.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Gatvių, pastatų, statinių ir kitų Mažeikių rajono savivaldybės teritorijoje esančių objektų pavadinimų suteikimo ir keitimo nuolatinės komisijos nariai įvertino visus pasiūlymus ir išrinko du labiausiai tinkamus pavadinimus – Pervažos ir Krakių.
Šie pavadinimai buvo įvardyti įstaigų vadovams, kurių įmonės veikia iki šiol oficialiai neįregistruotoje gatvėje ir kuriems buvo priskirti Geležinkelio gatvės adresai. Suteikus neregistruotai gatvei pavadinimą, įmonių adresai bus keičiami.
Įmonių vadovai pasirinko Pervažos gatvės pavadinimą. Šiam jų pageidavimui pritarė ir komisija, ir Savivaldybės taryba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video