Mažeikiuose – dar viena netikra penkiasdešimtinė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje pradėti net du ikiteisminiai tyrimai dėl netikrų pinigų platinimo, laikymo ir realizavimo, vienas iš šių atvejų užfiksuotas ir Mažeikiuose.

Netikra 50 eurų kupiūra buvo aptikta dar kovo 29-ąją. Ji rasta bankomate V. Burbos gatvėje, atliekant inkasaciją, ir išimta iš apyvartos. Po paros toks pat įvykis užfiksuotas ir Telšiuose, inkasacijos metu taip pat buvo rastas padirbtas 50 eurų vertės banknotas.
Rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas sakė, kad, vien išoriškai apžiūrėjus, klastotę sunku atskirti nuo tikro banknoto.
„Atliekant pinigines operacijas, raginu dėmesį ypač atkreipti į šio nominalo banknotus. Kaip rodo praktika, jie jau pasirodė mūsų regione, tad jų gali būti daugiau. Patariame naudoti pinigų tikrinimo aparatus, o jeigu jų nėra, atidžiai patikrinti gautą banknotą“, – kalbėjo pareigūnas.
Šiais metais, iki balandžio, mūsų rajone buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl netikrų pinigų, o štai balandį tai jau antras atvejis Mažeikiuose – mėnesio pradžioje toks banknotas buvo išimtas iš apyvartos po to, kai jis buvo įduotas pardavėjai prekybos kioske Draugystės gatvėje.

One Reply to “Mažeikiuose – dar viena netikra penkiasdešimtinė”

  1. bankomate, kaip iš banko parašė:

    Tai dabar bankas platina padirbtus pinigus.Man taip pat buvo ,,įkišę“2 kupiūras po 50 lt..Valstybė tokiais atvejais jkių kompensacinių mechanizmų netaiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto