Mažeikiuose darbo inspektoriai pričiupo „rekordininką“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Iškart po Velykų, antradienį, darbo inspektoriai ir policijos pareigūnai šalyje surengė bendrą prevencinį reidą.
Jo tikslas buvo užkardyti nelegalų darbą bei nelaimingus atsitikimus darbe, įvykstančius dėl darbuotojų neblaivumo.
Informaciją apie būsimą reidą darbo inspekcija buvo paskelbusi savo interneto svetainėje, tačiau plačiau jis neviešintas.

Mažeikiškis rekordininkas

Pasak Valstybinės darbo inspekcijos Telšių teritorinio skyriaus vedėjo Jono Liekio, antradienį Mažeikiuose iš viso buvo patikrinti trys statybų objektai, esantys Žemaitijos g. 1A, Skuodo g. 7 bei Algirdo g. 2. Šiuose objektuose dirba 7 įmonės rangovės.
„Patikrinimo metu buvo bendraujama su statybvietėse dirbusiais darbuotojais ir tik vienintelį kartą, kilus įtarimui, darbuotojo blaivumas buvo patikrintas alkotesteriu. ,,Mažeikių apynio“ statybvietėje šiukšles rinkęs darbuotojas į alkotesterį ,,įpūtė“ 2,01 promilės. Rezultatas buvo užfiksuotas 11 valandą ryto, o darbuotojas teigė, kad alkoholį vartojo išvakarėse, švęsdamas Velykas bei savo gimtadienį“, – sakė J. Liekis.
Inspektorių užfiksuotas alkoholio promilių mažeikiškio darbininko kraujyje kiekis – pats didžiausias šalyje vykusios prevencinės akcijos metu.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

6 Atsakymai į “Mažeikiuose darbo inspektoriai pričiupo „rekordininką“”

 1. Nemoka nei SODRAI, nei VMĮ parašė:

  Jie ne tik girti, bet dar visi registruoti darbo biržoje. Nuvažiuoja ar nueina iki darbo biržos, užsiregistruoja ir vėl nelegaliai prie statybų.

 2. praeivei parašė:

  o kas belieka nutukusiems kraugeriams buržujams,jei tik tokie besutinka vergauti už minimumą? su dabartine politika po metų- antrų vien tokie alkoholiu varomi ir beliks.

 3. praeive parašė:

  preita savaite einu pietauti priesais ateina vyrukai du statybininku apranga vienas augalotesnis gerokai ikales,bet dar gana tvirtai laikosi o kitas jaunesnis,bet taip ipūtes,kad baisu..eina zigzagais,griuva,tas kitas ji pakele tiesiog vilkte vilko …ir kaip tokie po pietu ateis i darba?

 4. >straipsnį supa.... parašė:

  Pagooglink.yra geras plėtinys.vadinasi AdBlock.kai dabar rašau ,blokuoja 14 iššokančių langų brukamo šlamšto.

 5. Straipsni supa reklaminiai buteliai parašė:

  Nors ten,kur rasoma apie pijokus nereklamuokite snapso!

 6. taip parašė:

  o tuos inspektorius ar kas kada patikrina idomu kiek jie pripūstų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto