Mažeikiuose daugėja sergančiųjų COVID-19: nustatytas šeštasis atvejis

Nuotrauka iš SAM archyvo

Mažeikių savivaldybė informavo, kad ką tik gavo informaciją, kad nuo vasario 28 d. Klaipėdos universitetinėje ligoninėje gydomam Mažeikių rajono gyventojui, esančiam rizikos grupėje, nustatytas COVID-19. Šiuo metu turimais duomenimis, ši liga iš viso diagnozuota 6 Mažeikių rajono gyventojams.
Penki susirgimai nustatyti Telšių mobiliajame patikros punkte. Priminsime, kad pirmasis ligos atvejis patvirtintas kovo 27 d.
Visi penki atvejai susiję – sergantieji dalyvavo tame pačiame pobūvyje, kovo 14-ąją vykusiame „Varduvos“ kavinėje. Neseniai atlikti tyrimai patvirtino, kad visos penkios kavinės darbuotojos sveikos.
Pirmadienį Savivaldybės surengtoje tiesioginėje transliacijoje meras Vidmantas Macevičius informavo, kad anksčiau susirgę du mažeikiškiai dar gydomi Šiaulių ligoninėje, trys paleisti gydytis į namus ir yra saviizoliacijoje. Du iš jų yra tos pačios šeimos nariai, gyvena individualiame name.

5 Atsakymai į “Mažeikiuose daugėja sergančiųjų COVID-19: nustatytas šeštasis atvejis”

 1. Linkėjimai bajorui parašė:

  Į mūsų rajoną šitą virusą užvežė iš Anglijos grįžęs ir puotą surengęs “bajoras”. Tikrai “labai ačiū” jam. Dabar, kai dalis iš to “bajoro” puotos dalyvių serga, jau dašilo, kad tas virusas – reikalas rimtas, o ne kokia grybų dainelė. Bet jei ir dašilo tai per vėlu.

  1. parašė:

   tokiam bajorui reikėtų gerai rožą nutarkuoti, ar yra kitaip manačių

 2. "padėka'' parašė:

  vištų pešėjams ir žuvų skrodėjams.parlėkėte čia uodegas pabrukę,pavaidinote bajorus,nesilaikote karantino. (ne visi). jūsų “dėka” nežinia kada baigsis tas karantinas.

 3. xaxa parašė:

  prie ko cia mazeikiai ,jei zmogus ligoninej gulejo klaipedoj,debilai :DDD

  1. xixi parašė:

   Tai cia ne apie ta zmogu kuris Klaipedoje gulejo ligonineje, o tas kuris gryzo is uzsienio ir pakele baliu,kuriame uzsikrete zmones

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*