Mažeikiuose daugės nerūkymo zonų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės taryba yra nustačiusi penkias nerūkymo viešąsias zonas: Senamiesčio, Melioratorių bei Juodpelkio parkuose, Sodų trikampio ir Taikos skveruose. Antradienį politikai apsispręs dėl dar vienos, šeštosios zonos – Ventos upės slėnyje ties Aitvaro gatve. Svarstant šį klausimą Savivaldybės tarybos komitetuose, politikų nuomonės išsiskyrė.

Tokios nerūkymo zonos nustatytos atsižvelgiant į Sveikatos apsaugos ministerijos prašymą. Nerūkymo zonų paskelbimo tikslas – užtikrinti vaikų ir suaugusiųjų teises į sveiką aplinką, siekti rūkančiųjų skaičiaus mažinimo rajone. Didžiausia nerūkymo zonų nauda ta, kad labiausiai lankytinose vietose vaikai ir suaugusieji gali kvėpuoti švariu oru.
Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Nerijus Rapšys, pristatydamas sprendimo projektą dėl Ventos upės slėnio dalies paskelbimo nerūkymo zona, sakė, kad siūloma uždrausti rūkyti nuo šalia šašlykinės esančios poilsio zonos kylant taku į viršų pro buvusį Aitvaro malūną iki naujai įrengtos apžvalgos aikštelės.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Mažeikiuose daugės nerūkymo zonų”

 1. Batka parašė:

  Super! Sveikintina

 2. Andre parašė:

  Jei uzdrausite ivaziojanciu masinu transporta tada bus visi lygus vaziojiant link saslikines jiokio transporto jiokio rukimo ir jiokio alkoholio tada galima ir svarstyt sita klausim ,kazin kam yra reikalinga aikstele pavenciu gatveje

 3. Aida parašė:

  [email protected]
  Juo labiau drausite rūkyti viešuose vietose,tuo labiau ir daugiau jaunimas renkasi pamiškėse rūkyti,o iš to išvada yra tokia,kad gali ir miškus uždegti

 4. nuomonė parašė:

  O kodėl nebus Reivyčių gyvenvietės parkelyje nerūkymo zonos? Čia antrarūšiai gyvena? Žolė parke vos ne iki kelių, šaligatvio plytelės apžėlusios… Ne tik miesto valdžia, bet ir bendruomenės valdžia neįgali.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*