Mažeikiuose ir Viekšniuose – akcija donorams pagerbti

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Visi, pritariantys organų donorystei ir tam neabejingi, penktadienį kviečiami dalyvauti Mažeikiuose ir Viekšniuose vyksiančioje žvakučių akcijoje „Už organų donorus“.

Viltis gyventi – donoras

Apie paprastus, kasdieniškus dalykus, tokius kaip, pavyzdžiui, aktyvų laisvalaikį, galimybę eiti kur nori, kada nori ir panašiai, susimąstome nedažnai. Kol esame sveiki, kol gyvenime sekasi, netikime, kad nelaimė gali ateiti ir į mūsų kiemą. O jei kas ir nutinka, tai, regis, kur nors toli, kam nors kitam, bet ne man.
Ištikus nelaimei, pavyzdžiui, nustojus veikti vienam ar kitam organui, viltimi tampa organų transplantacija. Bet galimybę kurti savo ateitį, užauginti vaikus gauna tie, kurie sulaukia didžiausios gyvenimo dovanos – reikiamo organo.

Kviečia dalyvauti

Pamąstyti apie tai kviečia Lietuvos asociacija „Gyvastis“ ir jos nariai. Jie, kasmet minėdami Pasaulinę organų donorystės dieną, rengia ir visus kviečia dalyvauti žvakučių akcijoje „Už organų donorus“.
Asociacija atstovauja žmonėms, laukiantiems transplantacijos ir jau gyvenantiems su dovanotu organu, todėl gerai žino, ką išgyvena laukiantieji organo ir tie, kurie nusprendžia savo mirštančių artimųjų organus paaukoti laukiantiems.
Dalyvavimas žvakučių deginimo akcijoje – galimybė apie visa tai pamąstyti, pabūti bendraminčių būryje.
Mažeikiuose, aikštėje prie Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios, ji prasidės 16 valandą.
Viekšnių maldos namuose 18 valandą bus aukojamos šventosios Mišios, o nuo 18.30 žvakutės bus deginamos prie Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios šventoriaus.
Organizatoriai kviečia visus gyventojus, moksleivius ir įstaigas prisijungti prie šios akcijos, atsinešti raudonos spalvos žvakučių. Iš jų bus formuojama širdis – padėkos simbolis gyviems ir mirusiems donorams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto