Mažeikiuose – mokinių verslo bendrovių regioninė mugė

Nuotr. iš Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos archyvo

Šiandien, balandžio 28 d., į Savivaldybės kultūros centrą susirinko moksleiviai iš Mažeikių, Akmenės ir Švenčionių rajonų savivaldybių. 16 komandų dalyvauja jaunųjų verslo bendrovių EXPO 2023 regioninėje mugėje.

Mažeikiams atstovauja jaunosios verslo bendrovės iš Mažeikių Gabijos, Mažeikių Merkelio Račkausko, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijų. EXPO 2023 regioninėje mugėje dalyvauja ir mūsų rajono Jaunųjų verslininkų kalvės komandos iš Tirkšlių J. Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos, Mažeikių „Ventos“, Kalnėnų, Senamiesčio progimnazijų, Sedos Vytauto Mačernio ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijų.

Šios mugės ir parodos – Lietuvos Junior Achievement programos „accelerator_x“ veiklų dalis. Jų organizatoriai akcentuoja, kad tokiuose susibūrimuose moksleiviai gali pasitikrinti įgytas teorines žinias ir praktines patirtis, pristatyti savo bendrovėse sukurtas ir išvystytas idėjas, dalytis darbo komandoje patirtimi, įgytais lyderystės, bendradarbiavimo, finansinio raštingumo gebėjimais.

Dirbdami jaunosiose bendrovėse jaunuoliai mokosi pažinti rinką, kaupia pradinį kapitalą, planuoja, analizuoja vartotojų poreikius. Parodų ir mugių metu jie pristato savo prekes, paslaugas pirkėjams ir turi galimybę sulaukti grįžtamojo ryšio.

Nuotr. iš Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos archyvo
Nuotr. iš Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto