Mažeikiuose – nauji COVID-19 ligos židiniai

Nuotr. iš SAM archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės Ryšių su visuomene skyrius informuoja, kad penktadienio duomenimis, rajone COVID-19 liga serga 99 gyventojai, per šią savaitę pasveiko 13.
Daugėja naujų koronoviruso infekcijos židinių.
Praėjusią parą Mažeikiuose registruoti 22 nauji susirgimo COVID-19 liga atvejai. Beveik pusės jų užsikrėtimo aplinkybės nežinomos.
Koronaviruso infekcijos židiniuose fiksuojami nauji susirgimai: „Mažeikių mėsinėje“ – 5, iš viso sergančiųjų – 17; Merkelio Račkausko gimnazijoje – 1, iš viso – 8; Savivaldybės kultūros centro chore „Draugystė“ – 2, iš viso serga 4; UAB „ORLEN Lietuva servisas“ – 1, iš viso susirgusiųjų – 2.
Nauji COVID-19 ligos atvejai užfiksuoti ugdymo įstaigose: Gabijos gimnazijoje, mokykloje-darželyje „Kregždutė“, lopšeliuose-darželiuose „Bitutė“ ir „Gintarėlis“.
Šią savaitę liga nustatyta ir penkiems Mažeikių ligoninės, vienam Plinkšių globos namų darbuotojui.
Dauguma asmenų, kuriems ketvirtadienį patvirtintas susirgimas, jautė COVID-19 infekcijai būdingus simptomus. Visi gydosi namuose, jų būklė lengva ar vidutinė.

5 Atsakymai į “Mažeikiuose – nauji COVID-19 ligos židiniai”

 1. B. parašė:

  Tie, kurie šiuo sunkiu laikmečiu organizuoja koncertus, repeticijas, čempionatus, ekskursijas, seminarus, konferencijas ir visokius kitokius šokius-pokius, yra potencialūs nusikaltėliai ir turi būti baudžiami tūkstantinėmis baudomis bei realia laisvės atėmimo bausme. Organizatorių kvailumui nėra ribų. Būkim protingesni už juos. Saugokim save ir savo artimus.

  1. As parašė:

   Kounas!!

  2. Jonas parašė:

   Nebsvaik

   1. Rrr parašė:

    Tokius irgi bausti reikia. Jei nedave proto tsi gal su bizunu per sikna pabandyti ikresti.

  3. Marytė parašė:

   Va čia taip teisybė ,,tik vieno nesuprantu kodėl tokiuose užsiėmimuose yra slepiama ,,kad susirgo 7-8žmonės nesvarbu turi jie darytis testus ,,bet ne mat visi per viena diena gripas pagavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*