Mažeikiuose planuojama įrengti šunų išvedžiojimo ir dresūros aikštelę

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiuose iki šiol nėra specializuotos šunims vedžioti ir dresuoti skirtos aikštelės.
Planuojama, kad pavasarį tokia aikštelė turėtų būti įrengta.
Savivaldybės specialistams apžiūrėjus Mažeikių mieste esančias vietas, kuriose tokia aikštelė galėtų atsirasti, buvo apsistota ties pieva, plytinčia tarp Mažeikių centrinio stadiono ir Juodpelkio tvenkinio, šalia Sedos gatvės.

Savivaldybės „Facebooko“ paskyroje gyventojai, pakviesti dalytis idėjomis, teikia pasiūlymus dėl šios aikštelės, išreiškia įvairias nuomones apie jos reikalingumą ir naudą. Dalis svarsto, kad jei šunų šeimininkai nebus tvarkingi ir draugiški vieni kitų atžvilgiu, ateityje tokia aikštelė gali tapti šiukšlynu ar dykviete, kurioje jų augintiniai gali „pasigauti“ ligų ar būti užpulti didesnių šunų.
„Dėl kelių aikštelių įrengimo galiu pasakyti tik tiek, kad pirmoji aikštelė atsakys į klausimą – koks iš tiesų yra tokių specializuotų vietų poreikis. Jei paaiškės, kad yra poreikis įrengti tokių aikštelių daugiau, svarstysime galimybę išplėsti jų tinklą“, – teigė mero pavaduotoja Lina Rimkienė.
Yra žmonių, klausiančių, ar įrengus šią aikštelę bus galima augintinius vedžioti kitose miesto viešosiose erdvėse.
Sunerimusius šunų augintojus vicemerė nuramino: šios aikštelės įrengimas niekaip nesuvaržys žmonių, kurie mieste vedžiodami savo augintinius laikosi gyvūnų laikymo taisyklių, paiso jose numatytų reikalavimų dėl saugumo, švaros užtikrinimo.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Mažeikiuose planuojama įrengti šunų išvedžiojimo ir dresūros aikštelę”

 1. parašė:

  Super idėja! Senai reikėjo, nėra vietos kur būtų galima susiburti su augintiniais, su jais užsiimti ar tiesiog susipažinti su kitais ir palakstyti🤗

 2. vilija parašė:

  O rimkiene vel tures ka atidaryt

  1. As parašė:

   Čia šitos ponios mylimiausia veikla :-) Tiks ir šunų kakučiai, kad tik pasirodyt :-)

 3. Anonimas parašė:

  Pas daugelį gyvūnų priežiūros,laikymo kultūros nėra. Dauguma maišelį turi dėl vargšo milicininko . Imituokite toliau meilę augintiniams.Tokia pat kova ir rezultatai su korona. Viskas iš viršaus.

 4. o kam parašė:

  ji reikalinga, juk pinigų ir taip nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto