Mažeikiuose prasidėjo Lietuvos mokinių biologijos olimpiada

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Tris dienas Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyks 51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada. Į ją atvyko geriausiai šį dalyką išmanantys moksleiviai bei jų mokytojai. Taip pat ir kompetentinga komisija – įvairių Lietuvos universitetų mokslininkai, studentai.

Olimpiados atidarymo dalyvius atlikdami meninę programą sveikino šeimininkai – Merkelio Račkausko gimnazijos bendruomenės nariai.
Švietimo ministerijos Regioninės politikos analizės skyriaus vyresnioji specialistė Regina Pocienė  linkėjo olimpiadoje dalyvaujantiems 9–10 klasių mokiniams sėkmės ir dėkojo mokytojams, atradusiems gabius, jaunus žmones.
Merkelio Račkausko gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė džiaugėsi, kad olimpiados organizatoriai atsižvelgė į aukštus mažeikiškių pasiekimus gamtos mokslų olimpiadose ir tai įvertinusi, šį renginį nutarė organizuoti Mažeikiuose.
Tris dienas vyksianti olimpiada mokiniams bus ne tik galimybė pagilinti ir pademonstruoti biologijos žinias, bet ir susipažinti su bendraminčiais. Geriausiai joje pasirodę 4 moksleiviai iškovos kelialapį į Irane vyksiančią tarptautinę olimpiadą.
Moksleivius lydintiems mokytojams numatyta pažintinė programa.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*