Mažeikiuose praūžė tradicinis pavasarinis bėgimas

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Pavasarinis bėgimas, kuriuo paminėta ne tik Tarptautinė šeimos diena, bet ir Juodpelkio parke įsikūrusio „WakePark“ vasaros sezono atidarymas, pasižymėjo gera nuotaika ir dalyvių gausa. Oras bėgikams taip pat buvo palankus.
Tradiciniame renginyje dalyvavo 130 šio sporto entuziastų iš įvairių šalies vietų. 

Jauniausiam bėgikui – metukai

Tradicinis pavasarinis bėgimas, kurį jau daug metų organizuoja Mažeikių sporto mokykla, dėl koronaviruso pandemijos vyko po kelerių metų pertraukos.

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

„Sudarėme galimybes bėgimo mėgėjams varžytis dešimtyje amžiaus grupių, o gausiausias dalyvių skaičius startavo ir finišavo dviejų šimtų ir penkių šimtų metrų bėgimų distancijose. Tai rodo, kad mažieji ir augantys mažeikiškiai yra skatinami sveikai gyventi ir judėti. Ne veltui bėgimas vyko Šeimos dieną – puikiai pasirodė mažeikiškių Bijūnaičių šeima: tėtis Deividas dalyvavo 4000 metrų distancijos bėgime ir savo amžiaus grupėje atbėgo trečias, o jauniausias bėgimo dalyvis tarp berniukų buvo jo metukų sūnus Neitas, tarp mergaičių – trejų metukų duktė Luknė. Vaikučiai buvo pasveikinti Mažeikių rajono savivaldybės mero įsteigtomis dovanėlėmis, kurias perdavė mero patarėjas Ramūnas Bertulis“, – kalbėjo viena iš bėgimo organizatorių, lengvosios atletikos trenerė Jolanta Kriaučiūnienė.

Pritraukė ne tik mažeikiškius

Į tradicinį bėgimą atvyko ne tik Mažeikių miesto sporto entuziastai, bet ir Mažeikių politechnikos mokyklos bėgikai, „Penkių kalnų“ klubo nariai, Mažeikių sporto mokyklos sportininkai, atvyko dalyviai iš Viekšnių, Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus ir visada čia rungtyniaujanti bėgikų grupė iš Žagarės, lydima mokytojo Ruslano Prokopenko.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto