Mažeikiuose rastas didelis narkotinių medžiagų kiekis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienį mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo du ikiteisminius tyrimus, susijusius su narkotinių medžiagų vartojimu ir platinimu. Vienam iš įtariamųjų gresia ilgi nelaisvės metai.

Aptiko pirkėją, po to – pardavėją

Antradienį, apie trečią valandą po pietų, policijos pareigūnai automobilyje „Toyota Corolla Verso“, kuriame sėdėjo 29-erių metų vyras, aptiko folijos pakuotę. Jie įtarė, kad pakuotėje – galimai narkotinė medžiaga.
Apklausiamas vyriškis paaiškino, jog narkotinę medžiagą pirko iš bendraamžio mažeikiškio. Pareigūnai atliko kratą pas pardavėją ir rado didelį narkotinių medžiagų kiekį.
Įtariamasis, pardavinėjęs narkotines medžiagas, sulaikytas.

Toks kiekis – pirmą kartą

Dėl šio įvykio pradėti ikiteisminiai tyrimai, asmeniui, kuris įtariamas laikęs narkotines ar psichotropines medžiagas, neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų, o štai jo vienmečiui, kuris įtariamas neteisėtai įgijęs, laikęs bei pardavęs ar kitaip platinęs labai didelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų, gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.
Nusikalstamų veikų, susijusių su narkotinėmis medžiagomis, mūsų rajone per du šių metų mėnesius registruota keturios: už jų laikymą be tikslo parduoti – dvi, su tikslu parduoti – dvi. Su tokiu dideliu platinti skirtų narkotinių medžiagų kiekiu pareigūnai susidūrė pirmą kartą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto