Mažeikiuose – rekordinis susirgimų COVID-19 liga skaičius

Nuotr. iš SAM archyvo

Ketvirtadienį per vieną dieną COVID-19 liga nustatyta pusei šimto rajono gyventojų. Penktadalio jų užsikrėtimo aplinkybės nežinomos.
Šia liga serga 249 rajono gyventojai. Iš viso pasveikusiųjų – 74.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius informuoja, kad registruoti nauji židiniai UAB „Iremas“, UAB „Migiris“ – po 2 susirgimus.
Padaugėjo susirgimų COVID-19 liga įvairiose įmonėse, įstaigose, organizacijose, laisvalaikio veikloje. Šiuo metu ši liga nustatyta Mažeikių mėsinėje – 18, UAB „ORLEN Service Lietuva“ – 15, AB „ORLEN Lietuva“ – 12, UAB „KERTEX energija“ – 4, UAB „Ekoroma“ – 3, Mažeikių rajono savivaldybės administracijoje – 8, Mažeikių ligoninėje – 8, Plinkšių globos namuose – 4, VšĮ „Vilties erdvė“ – 5, „MediCA klinika“ – 2, Mažeikių rajono policijos komisariate – 3, PC „Maxima“ Žemaitijos g. – 2, chore „Draugystė“ – 9, Pilates treniruotėje – 3, „Obuolienės“ šventėje Ukrinuose – 2.
Sergančiųjų COVID-19 yra lopšeliuose-darželiuose „Linelis“, „Bitutė“, „Delfinas“, „Gintarėlis“, mokykloje-darželyje „Kregždutė“, Pavasario pagrindinėje mokykloje, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykloje, Merkelio Račkausko gimnazijoje, Kalnėnų progimnazijoje.
Šią savaitę po vieną, du atvejus nustatyta uždarosiose akcinėse bendrovėse „Mažeikių šilumos tinklai“, „Rimi“, „Kunista“, „Bikuvos prekyba“, „Taumona“, „Mažeikių MCT“, „Pavėsinės“.

8 Atsakymai į “Mažeikiuose – rekordinis susirgimų COVID-19 liga skaičius”

 1. B. parašė:

  2020 lapkričio 8. Užsikrėtimų skaičius Mažeikių rajone 338. Kodėl nepranešat apie užkrato židinius?

 2. B. parašė:

  Labai teisingai yra daroma, kad kasdien pranešama apie užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičių Mažeikių rajone ir užkrato židinius. Gyventojai turi žinoti apie padėti mieste ir vengti užkrato židinių. Tai yra liga. Nuo jos mirštama. Pirmoje eilėje turim saugotis patys ir tuo apsaugosim savo artimuosius.

 3. Anoniminis pilietis parašė:

  tai dabar jau ir santarvė, kiekvieną dieną rėks, kaip višta padėjus kiaušinį – rekordas, rekordas,..
  jau nei įdomu, nei jaudina – žmonės sirgo ir sirgs, o ir mirties dar nieks neatšaukė, ir nuo likimo, kaip sakant, nepabėgsi, jei jau lemta mirti nuo koronos – autoavarijoj nežūsi!? ar atvirkščiai – papuolęs į autoavariją – mirsi nuo koronos,,,, ai vienžodžiu galas tas pats, ainu pasimelst.

 4. pilietis parašė:

  Praesjusia savaite grustes parduotuvėje policininkai prekinosi su uniformom sutarnybine masina atvaziave. (moteris ir vyras) Vyras visa krautuve isvaiksciojo ir prie kasos eilej atstovejo be kaukes kolege girdejau jam sake uzsidek kauke bet net nesuregavo tai ko noret kad paprasti zmones tvarkingai kaukes nesiotu.

 5. ! parašė:

  Prekybos centruose bilekiek zmoniu kaip islaikyti atstuma ?

 6. Anonimas parašė:

  bus daugiau ,kai ištirs visus. Beje higienos, dėvėjimo kaukės kultūra žemiau plintuso Mažeikiuose. Tad nesiskųskite, nebent policija, kad bejėgė ir neįgali, bet ji tokia buvo per amžius.

  1. Jonas parašė:

   Santarve už kiek minedas pas jus?

   1. iš ne Mažeikių parašė:

    Manai, kad įdomus esi? INTELEKTO NULIS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*