Mažeikiuose renkami „Sveikuolių sveikuoliai“

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vakar prasidėjo ir šiandien tęsiasi mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos stiprinimo specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“. Jame rajono ugdymo įstaigų komandos demonstruoja savo turimas žinias apie sveiką gyvenimo būdą, sportuoja, bendrauja ir linksminasi.

Stipriausieji keliaus į Klaipėdą

Šiuo konkursu siekiama ugdyti vaikų ir moksleivių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir aplinkinių sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų potencialą dirbant komandoje.
Pirmasis toks konkursas Lietuvoje buvo surengtas 2002-aisiais ir vyksta kas antrus metus.
„Kiekviena ugdymo įstaiga išsirinko po vieną ar keletą komandų, kurias delegavo į rajoninį šio konkurso etapą. Kai kurios mokyklos turi išsirinkusios po keletą komandų – pradinukus ir vyresniųjų klasių moksleivius. Iš viso buvo užsiregistravusios 33 dalyvių komandos. Jos suskirstytos į 5 pogrupius pagal komandų narių amžiaus grupes“, – informavo šio konkurso koordinatorė Visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Aldona Baužienė.
Šis konkursas Mažeikių rajone rengiamas ne pirmąkart. Laimėjusios pirmąsias ir antrąsias vietas komandos važiuos į Klaipėdoje vyksiantį zoninį konkurso etapą.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto